Показано с 1 по 2 из 2
  1. #1

    Вопрос спільна сумісна власність на квартиру при договорі дарування



    Підкажіть будь ласка, чи має чоловік право на частку квартири при розлученні, якщо право власноті на квартиру належить дружині на підставі договорі дарування, що був укладений під час шлюбу? В якому нормативно-правовому акті це передбачено? Дуже дякую.
    "Я не боюсь потерять голову,я опасаюсь потерять лицо" А.Македонский




  2. #2
    Регистрация
    16.02.2008
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    3,668

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от ASTRA_13 Посмотреть сообщение
    чи має чоловік право на частку квартири при розлученні, якщо право власноті на квартиру належить дружині на підставі договорі дарування, що був укладений під час шлюбу?
    Ні, не має.
    Ст.57 СКУ

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •