Показано с 1 по 8 из 8

Вопрос Как подтвердить налоговой что клиент произвел оплату если он платил через интернет?

Например я размещаю на своем сайте рекламные баннеры за плату. Человек переводит мне деньги в системе WebMoney (а что - удобно ведь).

Прихожу я потом в налоговую (единый налог) и инспектор вопрошает - "А чем докажете?". Тут я и озадачился...

Есть варианты "доказать" оплаты по WebMoney или лучше использовать другие способы приема платежей за услуги?

А навіщо підприємцю на єдиному податку доводити факт отримання грошей? Отримали гроші - внесіть в книгу "форма №10" і все. Теж саме стосується проведення оплати готівкою. Готівку отримали - вписали в книгу "форма №10".

Насколько я знаю единый налог только до 500,000 гривен в год. Соответственно налоговая должна иметь возможность контролировать доход. В книгу то я вношу, вот по этим данным меня инспектор и спросила, мол подтвердить как можете полученные деньги и затраты на "произоводство". В принципе логика есть. Вопрос - как доказать?

Цитата Сообщение от khurtsiya Посмотреть сообщение
    Насколько я знаю единый налог только до 500,000 гривен в год. Соответственно налоговая должна иметь возможность контролировать доход. В книгу то я вношу, вот по этим данным меня инспектор и спросила, мол подтвердить как можете полученные деньги и затраты на "произоводство". В принципе логика есть. Вопрос - как доказать?
    Деякі бухгалтери витрати підприємцям на єдиному податку взагалі не радять вписувати в цю книгу, бо довести, що вони безпосередньо пов'язані із отриманням прибутку, - ще той клопіт. А от запитання "Як підтвердити факт отримання грошей?" - незрозуміле. Навіщо це підтверджувати?
    Ну, можете акт виконаних робіт скласти і підписати разом із клієнтом, якщо дуже хочеться. В акті вкажіть суму і еквівалент в вебманях чи ще в чомусь.

А як тоді доводити факт отримання грошей підприємцю на єдиному податку, який на базарі картоплею торгує?

Якщо ви працюєте без касового апарата, податкова вас може проконтролювати через:
    1. банківський рахунок (якщо він у вас є), відкритий на ФОП
    2. книгу форма №10 (яку ви самі і заповнюєте)
    3. через форму 1-ДФ (якщо вам сплачує юр. особа, вона потім цю суму при здачі звіту заносить у форму 1-ДФ)
    4. можливо ще щось пов'язане з ПДВ (я в цьому не експерт, краще запитати у бухгалтерів).

Спробуйте подивитися на ситуацію із іншої сторони. Якщо ви самі не можете довести факт отримання вами грошей, то і податкова не зможе це довести. Просто не пишіть цю суму у книгу і все.

Також раджу проконсультуватися у бухгалтерів, бо ваше запитання більш бухгалтерське ніж юридичне.

P.S.Якщо хочете, можу вислати статтю "Единоналожник и Книга ф. № 10: от первой до последней страницы". Тоді повідомте свій e-mail мені в приваті.
    Последний раз редактировалось kefirek; 14.04.2010 в 01:52. Причина: Дописав P.S.

WebMoney є засобом електронних грошей - статус яких в Україні невизначений, тобто ніяких вундервафель придумувати із його фіксуванням непотрібно. Як зазначив kefirek вносите в бух.документацію як отримання готівки. Навіщо все ускладнювати?
    Перед всіма нами відкриваються безмежні можливості. Окінавська хартія глобального інформаційного суспільства (2000 р.)

То есть вы хотите сказать что мне не нужно никак подтверждать получение этих денег? Как же тогда налоговая может знать что у меня доход не превышает 500,000 в год? Думаю это одна из причин, по которой заставляют вести книгу. А если не подтверждать эти доходы, то там можно писать цифры с потолка.

Конечно можно вообще не указывать такие доходы, но есть желание честно платить налог и спать спокойно.

Как вариант - получение денег на личную карточку, скажем Приватбанка - брать распечатку из банка о получении средств?

То есть вы хотите сказать что мне не нужно никак подтверждать получение этих денег?
    Саме це я і шановний kvcha і намагаємось вам пояснити.

Как же тогда налоговая может знать что у меня доход не превышает 500,000 в год?
    Повторюю.
    Якщо ви працюєте без касового апарата, податкова вас може проконтролювати через:
    1. банківський рахунок (якщо він у вас є), відкритий на ФОП
    2. книгу форма №10 (яку ви самі і заповнюєте)
    3. через форму 1-ДФ (якщо вам сплачує юр. особа, вона потім цю суму при здачі звіту заносить у форму 1-ДФ)
    4. можливо ще щось пов'язане з ПДВ (я в цьому не експерт, краще запитати у бухгалтерів).

Конечно можно вообще не указывать такие доходы, но есть желание честно платить налог и спать спокойно.
    Как вариант - получение денег на личную карточку, скажем Приватбанка - брать распечатку из банка о получении средств?
    Якщо ви хочете отримувати через банк гроші за свою підприємницьку діяльність, вам необхідно відкрити спеціальний рахунок для підприємців. У випадку із "Приватом" читайтетут: Услуги малому и среднему бизнесу -> Расчетно-кассовое обслуживание
    Він відрізняється умовами обслуговування від вашого особистого рахунку (особистого карткового рахунку). Як чесний громадянин, який хоче спати спокійно, ви не повинні отримувати гроші від клієнтів на особистий рахунок.

Ще раз дам вам пораду: проконсультуйтесь у професійного бухгалтера.

Знаєте - важкувато напевне вказати в бух.документах передане право вимоги - яким по суті являється веб мані і їм подібні)
    Перед всіма нами відкриваються безмежні можливості. Окінавська хартія глобального інформаційного суспільства (2000 р.)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права