Показано с 1 по 4 из 4

По умолчанию Як встановити особу недобросовісного виробника?

Іноземна компанія - виробник автокосметики дізналася, що в Україні її продукцію хтось підробляє. Тобто, хтось виготовляє продукцію і незаконно наносить на неї торговельну марку іноземного виробника.
    Як дізнатися хто цей недобросовіний виробник? Проти кого розпочинати судову справу?
    Я так розумію, що треба спочатку провести певні слідчі дії для встановлення особи недобросовіний виробника. Тож виникає питання: куди звертатися для цього (в міліцію?) і хто має право на це звернення?

Прошу провести для мене своєрідний лікнеп.

P.S. Можливо, ця тема здебільшого має відношення не до інтелектуальної власності. Якщо так, то прошу модераторів її перенести у відповідний розділ форуму.

Сделать контрольную закупку с оформлением акта контрольной закупки (два свидетеля продавец как правило от подписи отказывается) и рлучением чека или другого документа подтверждающего покупку, подать заявление в милицию для установления поставщика и производителя подделки возможно смогут возбудить дело.

Цитата Сообщение от kefirek Посмотреть сообщение
    Іноземна компанія - виробник автокосметики дізналася, що в Україні її продукцію хтось підробляє. Тобто, хтось виготовляє продукцію і незаконно наносить на неї торговельну марку іноземного виробника.
    Як дізнатися хто цей недобросовіний виробник? Проти кого розпочинати судову справу?
    Я так розумію, що треба спочатку провести певні слідчі дії для встановлення особи недобросовіний виробника. Тож виникає питання: куди звертатися для цього (в міліцію?) і хто має право на це звернення?
    А Вы не пробовали в Антимонопольный комитет на Урицкого
    обратиться? Недобросовестная конкуренция, подделки, фальшивки - их парафия

Цитата Сообщение от kefirek Посмотреть сообщение

Прошу провести для мене своєрідний лікнеп.

P.S. Можливо, ця тема здебільшого має відношення не до інтелектуальної власності. Якщо так, то прошу модераторів її перенести у відповідний розділ форуму.
    Хочу зазначити, що слідчі органи приступлять до своеї безпосередньої роботи лише тоді, коли виявляться ознаки злочину. Тобто, буде встановлено причинно-наслідковий зв'язок, вина, сутність, обставини, умисел...
    Це означае, що усе це варто буде закріпляти Вам самим або представником. З мого досвіду розслідувань порушення прав, це багатомісячна робота - хоча для виявлення першого факту інколи досить знайти товар у вільному продажу і задокументувати купівл продукту. Далі, слід паралельно підключати різні органи ринкового нагляду - для контрольної закупки на місцевому ринку і первинної перевірки підійде упр.захисту прав споживачів, до якого, до речі, може звернутися пересічний громадянин (аби не викривати усіх карт про зацікавлену особу і не злякати порушника); далі - органи ліцензування - інколи порушники відчувають повну безкарність і реєструють напр. упакування товарів - ви завжди зможете їх співставити і перевірити їх відповідність зареєстрованому і т.і.
    У будь-якому випадку, за виявлення першої ж ознаки злочину - звертайтеся до УБЕЗ чи прокуратури (ч.3,4 ст.229 - підслідність органів прокуратури). також, у випадку ймовірності контрабанди (часто фальсифікований товар везуть з КНР), домопожуть провести перевірку співробітники СБУ.
    Не забувайте за АМКУ - не варто доводити умисел чи розмір збитку (як у кримінальному процесі), проте, він все-одно виявиться, а кара юридичній особі в АМКУ не заміщує собою покарання згідно КК України. Тому, в принципі, до слідчих органів завжди встигнете звернутися. Аби було вже з чим.

Як бачите, надто багато передумов, потрібно вивчати їх та розробляти цілістну стратегію захисту прав інтелектуальної власності.

Приємної роботи, колего !

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права