Страница 1 из 10 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 100

По умолчанию Где правда?!

Доброго дня! Допоможіть, поясніть будь-ласка!!! Така історія: По закінченню педагогічного вузу я пішла працювати в сільську школу на 0,5 ставки. На той момент в мене буда дитина дворічного віку на яку я отримувала допомогу "до трьох років". Через рік народила другу, пішла в декретну відпустку, і коли стала оформлювати вже на неї допомогу - виникли проблеми з виплатою на першу дитину. В соц.безі сказали, що я маю повернути їм кошти в сумі приблизно 1.300 грн. які вони мені переплатили, бо я рік працювала. Все сходилося до наказу про декретну відпустку якого якого не має. При оформленні мене на роботу, райвідділ освіти такого наказу не давав, а я про його необхідність не знала. В результаті, соц.без змусив мене написати заяву, за якою вини будуть вираховувати кошти з допомоги на другу дитину.
    Скажіть, що з цього правда. Дуже вдячна!!!

Цитата Сообщение от Светочка Посмотреть сообщение
    Доброго дня! Допоможіть, поясніть будь-ласка!!! Така історія: По закінченню педагогічного вузу я пішла працювати в сільську школу на 0,5 ставки. На той момент в мене буда дитина дворічного віку на яку я отримувала допомогу "до трьох років". Через рік народила другу, пішла в декретну відпустку, і коли стала оформлювати вже на неї допомогу - виникли проблеми з виплатою на першу дитину. В соц.безі сказали, що я маю повернути їм кошти в сумі приблизно 1.300 грн. які вони мені переплатили, бо я рік працювала. Все сходилося до наказу про декретну відпустку якого якого не має. При оформленні мене на роботу, райвідділ освіти такого наказу не давав, а я про його необхідність не знала. В результаті, соц.без змусив мене написати заяву, за якою вини будуть вираховувати кошти з допомоги на другу дитину.
    Все правда.
    Якщо Ви вийшли працювати на повний робочий день, то Ви втратили право на отримання допомоги по догляду за дитиною до досягення нею трирічного віку.
    От якщо б Ви працювали неповний робочий день, не перериваючи відпустку по доглу за дитиною, тоді б Ви мали право на цю допомогу. Ці умови повинні були встановлюватися при Вашому виході на роботу і оформлюватися двама наказами: 1) що при оформленні Ви через деякий час пішли у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років; 2) вийшли працювати на умовах неповного робочого часу, не перериваючи відпустку по догляду за дитиною.

как все правда?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    она ж писала, что вышла на полставки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цитата Сообщение от татьяна 74 Посмотреть сообщение
    как все правда?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    она ж писала, что вышла на полставки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    точно, извиняюсь.
    Была невнимательна. Смутило, что ни о каком приказе не знают.
    Значит нужен приказ с работы, что работала неполный день.

Еще раз прошу прощения, самого главного не заметила

2Светочка
    А яку заяву вони Вас змусили написати?
    Ви ж казали, що працювали неповний роб. день?

Цитата Сообщение от g77mi Посмотреть сообщение
    Все правда.
    От якщо б Ви працювали неповний робочий день, не перериваючи відпустку по доглу за дитиною, тоді б Ви мали право на цю допомогу. Ці умови повинні були встановлюватися при Вашому виході на роботу і оформлюватися двама наказами: 1) що при оформленні Ви через деякий час пішли у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років; 2) вийшли працювати на умовах неповного робочого часу, не перериваючи відпустку по догляду за дитиною.
    Галь, все правильно вы ответили.
    Вышла работать на 0.5 ставки, но отпуск ей прервали, видимо.
    Должно быть два приказа! А имеется только один - выход на работу.
    Как в анекдоте: нет ножек, нет мультика.
    Так и тут: нет приказа о б отпуске по уходу, нет пособия.
    Быстро пишу кассацию
    Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.

При оформленні мене на роботу, райвідділ освіти такого наказу не давав, а я про його необхідність не знала.
    Что-то я не пойму , вы получали пособие по уходу за ребёнком в теч. первых 2-х лет будучи студенткой ВУЗа и учась с отрывом от производства (т.е. на дневном отделении)?

Особам, які доглядають дітей віком до трьох років і одночасно продовжують навчатися з відривом від виробництва, провадять підприємницьку діяльність, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується в повному розмірі.
    По окончании ВУЗа вы устраиваетесь в школу на 0,5 ставки ( т.е. на неполный рабочий день).Есть приказ о приёме вас на работу на таких условиях? Его копию и надо предоставить в УТСЗН , а приказ об отпуске по уходу вам и не могли дать по месту работы , т.к. вы находились в этом отпуске как неработающая (студентка) УЖЕ до того момента , как вышли на работу.

Не припиняється виплата допомоги особам, що працюють у режимі неповного робочого часу, вдома або провадять підприємницьку діяльність.
    Особи, що працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, подають довідку з місця роботи про початок виконання трудових обов'язків на зазначених умовах.
    ТУТ

Единственное , что вы нарушили - это вовремя не поставили УТСЗН в известность о том , что вышли на работу на условиях неполного рабочего дня .Но так как при таких условиях выплата пособия не приостанавливается , то вы ничего не должны возвращать.

49. Особи, яким виплачується державна допомога сім'ям з дітьми, зобов'язані повідомляти органи, що призначають і виплачують зазначену допомогу, про зміну всіх обставин, які впливають на виплату державної допомоги (зміни у складі сім'ї, перевищення середньомісячного сукупного доходу сім'ї тощо).

Суми державної допомоги сім'ям з дітьми, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно із законом.

Відрахування на підставі рішень відповідних органів провадиться у розмірі не більш як 20 відсотків суми виплачуваної допомоги.
    Вас ознакомили с решением о взыскании с вас этой суммы?
    «Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права»
    * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
    Пособие по уходу за ребенком до 3-х лет

Права потребителей

МнОгОдЕтНаЯ СеМьЯ

Имея ребенка я училась на стационаре, поэтому в декрет не ходила и декретных на него не получала.
    Меня взяли на роботу "как обычно"- есть приказ в котором оговаривается должность и ставка (0.5). В соц.безе требовали наказы по которых меня взяли на роботу, потом отправили в декретный отпуск, потом с декр.отп. разрешили работать на неполную ставку. Но таких накозов НЕТ.
    Они с казали, что я должна вернуть пособие на ребенка за третий год, потому-что я в это время работала.
    Заявление такое, что я не против, что они будут выщитывать эту суму с пособия на второго ребенка. А если бы я не написала, они бы вообще не выплачивали пособия.

Скажите, можно ли в этой ситуации что-то изменить и как? Просто обидно очень, ведь положено это пособие!

извините за назойливость, но, по моему мнению, пособие на ребенка имеет целевое назначение и на него не может быть оформлен кредит, оно не может быть отобрано для погашения долгов мамаши перед кем-либо, т к пособие предназночено для содержания родившегося, а не удовлетворения потребностей взрослых.

По закінченню педагогічного вузу я пішла працювати в сільську школу на 0,5 ставки. На той момент в мене буда дитина дворічного віку на яку я отримувала допомогу "до трьох років".
    Имея ребенка я училась на стационаре, поэтому в декрет не ходила и декретных на него не получала.
    Каким образом вы тогда вообще смогли оформить пособие по уходу , если учась -вы его не получали , а когда работали -получали.

Меня взяли на роботу "как обычно"- есть приказ в котором оговаривается должность и ставка (0.5). В соц.безе требовали наказы по которых меня взяли на роботу, потом отправили в декретный отпуск, потом с декр.отп. разрешили работать на неполную ставку. Но таких накозов НЕТ.
    Они с казали, что я должна вернуть пособие на ребенка за третий год, потому-что я в это время работала.
    Заявление такое, что я не против, что они будут выщитывать эту суму с пособия на второго ребенка. А если бы я не написала, они бы вообще не выплачивали пособия.
    Если бы отказались добровольно выплачивать сверхвыплаченные вам суммы УТСЗН подало бы в суд для взыскания.
    А сумму ежемесячных выплат вам высчитали?
    «Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права»
    * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
    Пособие по уходу за ребенком до 3-х лет

Права потребителей

МнОгОдЕтНаЯ СеМьЯ

Страница 1 из 10 12345 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права