Показано с 1 по 2 из 2
  1. #1

    По умолчанию Доверенность на представление в госучреждениях



    У меня больная мама (после инсульта она не ходит и не говорит) и мне вместо ее нужно ходить по разным инстанциям, но доверенноси от ее я оформить не могу......... Нотариусы отказываются оформить доверенность на меня от ее имени....... Я являюсь ее сыном. Что мне делать???




  2. #2
    Регистрация
    12.09.2009
    Адрес
    Днепропетровск
    Сообщений
    367

    Сообщение

    Цитата Сообщение от Дилетант Посмотреть сообщение
    Нотариусы отказываются оформить доверенность на меня от ее имени.......
    Что значит отказываются. Пусть дают официальный отказ в совершении нотариальных действий согласно ст. 49 ЗУ "О нотариате".
    Когда получите отказ обращайтесь в суд.
    Параллельно жалобу отправьте в квалификационную комиссию нотариата.

    Стаття 49. Відмова у вчиненні нотаріальних дій
    ................

    На вимогу особи, якій відмовлено у вчиненні нотаріальної дії,
    нотаріус або посадова особа, яка вчиняє нотаріальні дії,
    зобов'язані викласти причини відмови в письмовій формі і
    роз'яснити порядок її оскарження. Про відмову у вчиненні
    нотаріальної дії нотаріус протягом трьох робочих днів виносить
    відповідну постанову.
    Как вариант если мать лечится попробуйте заверить доверенность у главврача. Это прямо предусмотрено ГК

    Стаття 245. Форма довіреності

    1. Форма довіреності повинна відповідати формі, в якій
    відповідно до закону має вчинятися правочин.

    2. Довіреність, що видається у порядку передоручення,
    підлягає нотаріальному посвідченню, крім випадків, встановлених
    частиною четвертою цієї статті.

    3. Довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка
    перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому
    військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником
    цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або
    черговим лікарем.

    Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації
    військової частини, з'єднання, установи, військово-навчального
    закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії,
    а також довіреність робітника, службовця, члена їхніх сімей і
    члена сім'ї військовослужбовця може бути посвідчена командиром
    (начальником) цих частини, з'єднання, установи або закладу.

    Довіреність особи, яка перебуває у місці позбавлення волі
    (слідчому ізоляторі), може бути посвідчена начальником місця
    позбавлення волі.

    Довіреності, посвідчені зазначеними посадовими особами,
    прирівнюються до нотаріально посвідчених.

    4. Довіреність на одержання заробітної плати, стипендії,
    пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції
    (поштових переказів, посилок тощо) може бути посвідчена посадовою
    особою організації, в якій довіритель працює, навчається,
    перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його
    проживання.
    Ubi bene, ibi patria

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •