Показано с 1 по 2 из 2

По умолчанию Нужна консультация отстрочка по уходу

Доброго времени суток, хотел бы уточнить подпадаю ли я под отстрочку в связи с тем что отец неженат и инвалид 3 группы? Буду благодарен за ответ.

Якщо батько інвалід 3 групи, то він непрацездатний, якщо немає працездатної дружини або повнолітніх дітей, зобов'язаних його утримувати, то ви маєте право на вдстрочку від призову.
    "ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про військовий обов'язок і військову службуСтаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу
    1. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
    2. Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:
    1) непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони не мають інших працездатних осіб - громадян України, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати. Непрацездатність зазначених осіб визначається в порядку, встановленому законодавством;"

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права