Показано с 1 по 8 из 8

По умолчанию (знесення самобуду) про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Доброго дня! Складаю позовну заяву, та деякі питання.

1. достатньо для подачи позову, факт права власності на 50% земельної ділянки, щоб знести самобуд?
    бо я якось думаю, що факт самобуду ще треба документально якось підтвердити.
    фото може слугувати цим?
    суду треба акти обстеження, та інше?
    Чи це потрібно тільки при перебудові? Бо я читав практику суду про знесення, та цей пункт складання актів касався перебудов.
    І хто зобов'язан це робити окрім ДАБІ? Поліцію та прокуратуру відкидаємо, бо зрозуміло..

2. договір купівлі-продажі, більш ніж 10 років тому. Донедавно дізналися що у електронному реєстрі були зареєстровані не покупці (по 50%, часткова сумістна купляли), а продавець. Тобто 2005 договір, а в 2018 у реєстрі продавець (вже як більше 10 років мертвий) зареєстрован.
    Хоча по договору (купівлі-продажу) земельна ділянка підлягає виділу та видачу госактів.
    Усі родичи.
    Один із покупців довіряв другому (родинні зв'язки), та не перевіряв факт реєстрації. а потім самобуд, а недавно і заповіт на гроші (від продавця)... після смерті і самобуд, та інше майно. Обділили другого покупця, на нього був заповіт. - дуже довго мені розповідати, розповідаю дуже кратко.

Як дізнатися про видачу госактів, та затребувати? Бо вважаю, що було місце реєстрації та размежування, але один покупець якимось чином міг ввести у 2013 році або пізніше продавця. А акти типа не видавали... Можливо держкадастр у долі був, можливо і сільска рада - це пояснює районий *изд*ць з яким я зіткнувся. Бо другий покупець не настільки "крутий", скоріше хтось з держслужбовців мокнувся у аферу з землею.

Окрім сілської ради, хто ще може надати відповідь? Держкадастр? Але він і вводив ці дані якщо я правильно зрозумів, ба більше, коли я почав копати, начальник відморозився, та я відразу зрозумів що він щось скриває.

Але... якщо було розмежування? І видача госактів? Мені здається що дуже багато людей у цьому зіграло, бо нам дуже мішали в отриманні дублікату, реєстрації, та інших запитів.
    як можна дізнатися видавалися госакти якщо наприклад сільська рада та держгадастр теж мутили?
    -----------------------------------
    є два варіанти, бо дуже багато часу пройшло, і хоча строк для спадщини поновили, банк морозиться, та чи вдасться доказати що самобуд збудован за ці гроші - один бог знає.
    Інше питання - якщо була реєстрація землі, розмежування, та видача госактів, але один покупець приховав від іншого цей факт. Ввів за допомогою необхідних людей данні продавця у систему. А по факту, госакти були, а самобуд стоїть на розмежуванній землі, у того покупця - на якого і був заповідан гроший вклад.

або другий - подавати у суд, та знести самобуд.
    що потрібно для цього? Позовна заява майже готова, під знесення. чекаємо відповідь від сільскої ради (чи було розмежування до 2013 року, видача госактів, та інше). Але щось вони тягнуть з відповіддю.

Не хочется вас огорчать, но у вас столько нюансов и вопросов, что вряд ли кто-то будет внимательно все это изучать в рамках форума.

Нет ни каких "нюансов". Всё совершенно очевидно. Уважаемый топ-стартер решил сделать то, в чем даже отдаленно ничего не знает и ничего не понимает. Только не надо пытаться меня обвинять в "оскорблении". Это простая констатация объективных обстоятельств. Ничего личного.

В связи с этим "в рамках форума" просто нечего "изучать". Тем более, что "позовна заява майже готова". Ну, так подать её в суд, который в течении 5 дней официально и профессионально выполнит или 185, или 186, или 187 ЦПКУ по тем материалам, которые у него будут перед глазами, а не по рассказам на форумах.
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Цитата Сообщение от elegia_irina Посмотреть сообщение
    Не хочется вас огорчать, но у вас столько нюансов и вопросов, что вряд ли кто-то будет внимательно все это изучать в рамках форума.
    Так я нічого і не вимагаю, може людина стикалася, та щось підкаже
    якщо кратко - виникають звісно питання, я старався це мінімізувати

щодо юристів - це не якась забубонна ситуація

якщо кратко:
    1. кому і які запити (у сільську раду вже одно полетіло) надсилати з приводу того проводилося розмежування та видавалися акти, чи ні/або дізнатися
    по перше як я зрозумів бланки виготовляють не з бумаги, а з спеціального матерілу (+облік), та мабуть є журнал реєстрації

2. для позовної заяви про усунення у користуванні майном, чи достатньо доказів - прав на землю, потрібні для цього складання актів перевірок

Що тут для юриста складного? Або для людини, яка стикалася с цим?

Цитата Сообщение от Ivan.V Посмотреть сообщение
    Що тут для юриста складного? Або для людини, яка стикалася с цим?
    Один врач выпишет анальгин и идите себе, лечитесь как можете.
    А другой попытается вас обследовать и вылечить.

Так вот «вылечить» по вашему тексту на форуме невозможно.

Шановний Abbadon я звернувся за допомогою, і дуже не люблю, коли з мене роблять дурня
    може я якось і розтягнув текст, але не китайською

якщо людина не бажає допогти, то вона не допогає, а не робить з людини дурня
    по суті стосовно Вашої відповіді - ви розумна людина, а я дурень
    добре, ви блеснули своїм юридичним знанням - моє слово на вашу відповідь

Цитата Сообщение от Abbadon Посмотреть сообщение
    Нет ни каких "нюансов". Всё совершенно очевидно. Уважаемый топ-стартер решил сделать то, в чем даже отдаленно ничего не знает и ничего не понимает. Только не надо пытаться меня обвинять в "оскорблении". Это простая констатация объективных обстоятельств. Ничего личного.
    В связи с этим "в рамках форума" просто нечего "изучать". Тем более, что "позовна заява майже готова". Ну, так подать её в суд, который в течении 5 дней официально и профессионально выполнит или 185, или 186, или 187 ЦПКУ по тем материалам, которые у него будут перед глазами, а не по рассказам на форумах.
    в чем даже отдаленно ничего не знает и ничего не понимает"

Ви позовну заяву бачили? Ні! Я додатки не вказував, мене цікавив факт самобуда (як доказ) у суді - крапка.
    стосовно заяви:
    Ви позиціонуєте себе як юриста та добре орієнтуєтесь в законодавстві? але я щось не зрозумів, обгрунтуйте
    чого я саме не знаю?

я поставив дуже прості питання як для юриста, а ви з'їхали на:
    Всё совершенно очевидно.
    якщо очевидно, то що саме?

а теперь с приводу Вашої відповіді:
    профессионально выполнит или 185, или 186, или 187 ЦПКУ по тем материалам, которые у него будут перед глазами, а не по рассказам на форумах
    ЦПК України 186-187............ вам не смішно?

що стосовно професійно виконає... згадав одного адвоката (приватного, я перевіряв кожного через реєстр адвокатів, щоб знайти адвоката а не пройдоху с купленною бумажкою)
    так от, у адвоката 14 (!!!) років стажу, жалівався, що у третій раз йому суддя повертає позов, консультація в нас була.. я відчував на неї себе психологом
    він щось потух від цього, та не внятно проконсультував не читаючи договір - я йому зачитав два пункти

договір був фіктивний та шахрайським - але для нього, усе впорядку було - отаке, пропонував йому завірити юридично, за що заплачу 1000-1500 гривень зверху
    так от, він навіть за консультацію не узяв після цього

це добрий адвокат, як вважаєте? Який не може позовну заяву скласти, а фіктивний договір який буде недійсним правочином - у нього "нормальный договор, кто там копать будет, подписывайте"

констатация объективных обстоятельств
    Это простая констатация объективных обстоятельств. Ничего личного.
    отож... констатация

питання як до юриста, два:
    1. Ви так теж заяви складаєте, щоб суддя професійно вказавув Вам на ваши недоліки?
    2. Чи ви не знаєте, що являється доказом самобуду у суді, при "усуванні перешкод при порушенні прав второго співласника", тому ви виклали мені ЦПК України, на яких суддя надасть відповідь стосовно доказу:
    а) що є доказом самобуду
    та б) видавалися гос акти, чи ні?

що складного...... відправте заяву у суд, а суддя усе визначе
    от не дивно, що люди наймають фахівців, а потім судяться роками, бо поки адвокат штани протирає у інстанціях сидячи на засіданні у феєйсбуці - клієнт платить гроші

AbbadonAbbadon ничего личного
    только констатация факта
    я не обижаюсь, на что? перечитайте свой пост.
    ---
    Уважаемые форумчане, я пришел за помощью
    если есть кому что написать по сути - буду рад

Цитата Сообщение от elegia_irina Посмотреть сообщение
    Один врач выпишет анальгин и идите себе, лечитесь как можете.
    А другой попытается вас обследовать и вылечить.

Так вот «вылечить» по вашему тексту на форуме невозможно.
    При чем тут врач и лечение? Вы доктор? )
    Если это метафора, и если в подобных ситуациях ваш пациент идет на тот свет, то мне такой доктор не нужен

Но спасибо за внимание.

Классический типаж...
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права