Страница 1 из 6 12345 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51

По умолчанию Борг по аліментах

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, написала заяву про винесення постанови про тимчасову заборону виїзду за кордон колишнього чоловіка через те, що в нього заборгованість по аліментах два роки і становить більше 79тис.грн. Отримала відповідь:
    "Також повідомляємо, що вимоги вашої заяви про накладення постанови про тимчасову заборону виїзду за кордон не підлягає задоволенню. Так як, така вмотивована постанова виноситься за наявності заборгованості зі сплати аліментів, яка утворилась з дня предявлення виконавчого документу до примусового виконання та сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці."
    Скільки читала інформації ніде не знашла, що термін обліковується з дня предявлення виконавчого листа. Кругом пише, що заборгованість має бути за чотири місяці. А в мене заборгованість уже 27місяців. Тимчасова заборона виїзду за кордон - єдиний метод впливу, який може бути дієвий, так як колишній чоловік працює за кордоном.
    До виконання виконавчий лист був предявлений 5 серпня цього року. Фактично пройшло менше двох місяців, але жодної виплати до цього часу немає. Виконавець наклала арешт на майно та внесла колишнього чоловіка в реєстр боржників. Але це немає жодного значення.
    На яку статтю можна послатись для заперечення відмови в винесенні постанови.

Доброго дня.
    Потрібно було своєчасно пред"являти виконавчий лист.
    Маєте право оскаржити дії державного виконавця до суду.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 (Viber, Telegram, WhatsApp) +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

все правильно вам ответили - "постанова виноситься за наявності заборгованості зі сплати аліментів, яка утворилась з дня предявлення виконавчого документу до примусового виконання".
    это само собой разумеется.
    если исполнители не смогли взыскать алименты за 4 месяца с момента, как получили такую обязанность, выставляется запрет выезда.
    Запрет на выезд применяется, если нет других вариантов вынудить алиментщика платить, а не потому, что вы считаете этот способ быстрым и правильным.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

По умолчанию Борг по аліментах

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, як правильно порахувати пеню за несплачені аліменти. Наприклад заборгованість 3000 грн виникла за липень 2020 року. Скільки днів прострочки пройшло? Кругом в розясненнях пишуть суму прострочки помножити на к-ть днів: 3000*31день*1%=930 грн. Але фактично прострочка вже становить 82 днів на сьогодні: 31 день серпень, 30 днів вересень і 21 день жовтня.

По умолчанию Накладення арешту на майно.

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, по арешті майна. Є відкрите виконавче провадження по аліментах. Виконавча служба винесла постанову про накладення арешту на нерухоме майно.
    Згідно з інформації отиманої мною з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у власності в боржника є у власності 1/3 квартири. І згідно цього ж реєстру є накладенирй арешт на майно, але відповідно до іншого виконавчого провадження, даних про яке в Реєстрі виконавчих проваджень немає.
    Мене цікавить чи можу я вимагати від державного виконавця дані про те, на яке саме майно накладено арешт? Я маю підозру, що виконавець виніс постанову, але рух їй не дала.

По умолчанию Електронний суд

Добрий день. Хочу подати заяву про нарахування пені по аліментах через Електронний суд. Там нічого немає складного і для мене дуже зручно. Але виникло питання: яким чином надіслати відповідачу копії документів?

суд распечатывает с электронного суда все документы и отсылает ответчику. Но на практике суды общей юрисдикции у нас в 90% оставляют иск без движения и требуют прислать в бумажном виде (на канцтовары у них нет финансирования, как и на почту). поэтому вам решать - надеяться, что попадете в 10% или же сразу подать в бумажном виде
    Юридические услуги в Одессе 093-73-22-73-6 Николай

По умолчанию Аліменти за попередній термін

В виконавчій службі відкрито провадження на виплату аліментів. Виконавчий лист виданий в 2006 році. Потім по моїй заяві провадження закрили. В реєстрі пише, що провадження закрите, але виконавчого листа мені не повернули. Я в суді взяла дублікат і тепер знову лист направила для відкриття провадження. Перерив був більше одного року. Виконавець нарахувала борг за цей період згідно моєї заяви, що в цей час аліменти не платились. Але колишній чоловік подав в суд з вимогою звільнити його від сплати заборгованості. Найняти адвоката я не маю можливості. Буду пробувати захищатись сама. Можливо хтось стикався з такою ситуацією. Чи є в нього шанси не платити борг? Можливо мені потрібно погодитись із списанням цього боргу і не бігати по судах, якщо шансів виграти немає.

Дякую. Подала в еклектронному вигляді, але напевно ще продублюю в паперовому.

Доповню. Аліменти присуджені на двох дітей, він за обох і не платив.
    Отримала позовну заяву. Згідно з заявою батька, він настоює, що син жив з ним в період, коли аліменти не виплачувались і має свідків - сусіді. Ще зробив акт в ЖЕКУ, що син жив з ним. Але акт зроблений в жовтні 2020 року, а син з ним навіть не спілкується з липня. В акті підписались якісь сусіди.
    В цих показах є частково правда. Рік назад я з своїм теперішнім чоловіком купили будинок і поки робили ремонт, син час від часу жив у бабусі. Ремонт був грязним: ми міняли дах, утепляли фасад, міняли вікна і двері, міняли всю сантехніку. Ми домовились, що дитина поживе деякий час з батьком. Батько не заперечував, ніяких вимог не ставив. Але син жив трохи з бабусею (мамою колишнього чоловіка), потім у нас, потім знову з бабусею, час від часу жив ще з моєю мамою. З колишнім чоловіком не жив, бо його дружина була проти. Вже з липня 2020 живе у нас постійно. З батьком посварився і навіть не хоче спілкуватись. Що там сталось не знаю. Тепер чоловік подав до суду, що весь цей час син проживав з ним і аліменти платити не буде.
    Я також маю свідків: сусідів своїх, сусід мами (що син там жив), спробую взяти характеристу зі школи (син влітку школу закінчив), може свідчення батьківського комітету зі школи, колишніх однокласників, моєї мами і сестри. Також свідчення можуть дати продавці з магазину, куди постійно ходить син і поштарка. Мене цікавить наступне: чи можуть свідки дати письмові покази? Зараз такий час, що люди не хочуть ходити по судах для дачі показів.
    Підскажіть, які ще можуть бути докази, а то мені в голову нічого не лізе. На рахунок чеків не знаю, бо ще є маленька дитина і можуть посилатись, що то витрати на неї та і не збираю я їх.
    Довідка про склад сімї вже є. Обоє дітей зареєстровані в мене.

Страница 1 из 6 12345 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права