Показано с 1 по 2 из 2

Злость Автосервис поміняв всі запчастини які так і не устронили неполадку з якою я приїхала на дане сто,як приїхала на поломаній машині так і поїду, тільки різниця в 18000

здраствуйте, проблема в мене з машиною сталася ,поїхала на відомий сервіс в Україні,не на "гаражи" прийняли машину провели діагностику машини сказали треба замінити деталь "катушку" ціна 1700грн хоть я їм розказала що вже була на сто,і не це проблема але вони стояли на свому,думаю:"добре нехай якщо це виправить проблему то робіть,замінили в той же день робота 2 годинна,але результату так і не дало,позвонили сказали що "ще є проблема",це була п'ятниця сказали в понеділок буде готова ціна буде вже 4200грн,прийшов понеділок ніхто не звонив ну думаю всяке буває чекаю звінка дальше,минає ще 4дні,в п'ятницю звонять і говорять що було замінено деталь але результату також не дало,прийдіть розкажемо проблему,прийшла сказали що на сьогодні 5200грн я повинна заплатити,але є деталь яка не працює і іза неї проблема не минає,ціна питання 18000грн))) і тут в мене шок,для чого мінялися попередньо дві деталі,?протримали довгий час машину шукаючи проблему,ну думаю це не "гараж" а іменне сто відоме на всю Україну обманювати не будуть, кажу:"добре,я готова заплатити тільки якщо це основна причина і її ліквідують" лишаю машину дальше,на 2 дні домовлений термін,минає 2дні ніхто не заонить,набираю сама і відповідь проблема не ліквідована, треба ще робити міняти))і дальше росте ціна... Допоможіть порадою що робити в такому випадку,я розумію що це просто "викачують гроші" платити за поміняні запчастини які не були причиною я не готова,такі роботи можна було виконати на іншому дешевшому сто в кілька разів дешевше, я приїхала саме на це сто щоб найшли і ліквідували проблему,а не по порядку міняти запчастини і думати "а може"

До "керівництва" СТО з претензіями Ви зверталися? Якщо так, то яка була відповідь?

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права