Показано с 1 по 8 из 8

По умолчанию Нотаріус не видає відмову у вчиненні нотаріальних дій

22.05.2018року помер батько. Спадок розділяється за законом між мною і сестрою. Але сестра забирає документи і не оформляє спадок, щоб я не оформила свою частину. Нотаріусу не надає мені витягу з спадкового реєстру (хоча свідоцтво про смерть батька я надала), довідку,що є спадкоємцем батька і не видає мені відмову у вчиненні нотаріальних дій. Підкажіть будь ласка, мої дії, що я маю робити?

Если нотариус не взял к исполнению ваше дело, смените нотариуса.
    Или постарайтесь доходчиво объяснить ему, что после вашей жалобы в Министерство юстиции "відмову у вчиненні нотаріальних дій" ему выдать таки придется.
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 15.09.2020 в 17:46.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Нотаріус свідомо затягує видачу відмови,щоб пройшов срок позивної давності 3 роки. Підкажіть будь ласка, яким чином я можу змінити нотаріуса і як мені доступно пояснити?

Сложно что-то объяснить, поскольку совершенно недостаточно информации.
    Спадковий реєстр – це електронна база даних, яка містить відомості про заповіти, спадкові договори, спадкові справи та видані свідоцтва про право на спадщину. Нотариус открыл наследственное дело или нет? Если открыл, то сменить его уже нельзя. Можно только отправить жалобу в Минюст, если есть основания для такой жалобы.
    Если нотариус открыл дело и вас признал наследником, то вытяг вам он обязан дать.
    Вы подавали заявление о вступлении в наследство в срок 6 месяцев после смерти отца?
    Свидетельство о праве на наследство, надо понимать, нотариус вам не выдает. По какой причине?
    Что такое «довідка,що є спадкоємцем батька»?
    О каком сроке давности идёт речь и где вы об этом прочитали?
    Какой отказ вы хотите от нотариуса, о каком нотариальном действии?
    Что и кому вы хотите « доступно пояснити»?
    Боюсь, что форум вам помочь не сможет и вам нужно обращаться в юридическую контору.

Я конкретно запитала: мої дії, коли нотаріус відмовляється мені надати постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій.

Вам конкретно ответили: по вашему «конкретно запитала» конкретно «пишите жалобу в Минюст».
    А для более «конкретной» рекомендации недостаточно информации, не понятно?

Доброго дня.
    Нотаріуса вже неможливо змінити.
    Вам потрібно звернутись до нотаріуса з письмовою вимогою, якщо відмовляється прийняти документи, потрібно направити поштою, з описом вкладення та кур"єрською доставкою.
    Вам потрібно мати докази факту звернення до нотаріуса, потім будуть підстави для звернення зі скаргою до Управління юстиції та витребувати документи у нотаріуса у судовому порядку.
    Складання документів - це платні юридичні послуги. Вам потрібно, щоб юрист або адвокат надавав Вам юридичний супровід для захисту Ваших інтересів.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 (Viber, Telegram, WhatsApp) +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

Дякую.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права