Показано с 1 по 3 из 3

Печаль Можливість виїзду за кордон.

Доброго дня, на початку року ми з дружиною придбали тур за кордон, але нам все зіпсував карантин(як і багатьом), ми перенесли кошти на так званий "депозит" в туроператора, зараз нам запропонували інший тур на кінець серпня, але декілька днів тому виконавча служба наклала арешт на мої карткові рахунки, дізнався, шо на мене відкрито виконавче провадження про недоїмку єдиного податку та штрафи за несвоєчасну сплату того самого єдиного податку. На данний момент вирішую це питання в податковій, але працюють вони дуже довго. Сума не мала - майже 20000 грн і її можливо зменшити, але поки все це вирішувати то арешт за провадженням не знімуть. А питання в тому, чи випустять мене за кордон? Інформація за пошуками дає такий варіант:

- якщо є відомості про сукупну аліментну заборгованість понад 6 місяців або наявності неврегульованих судові спори, борги в банку тощо.

цікавить такий пункт як "борги в банку тощо", що під цим мається на увазі?
    Виконавець сказав - незнаю

https://dpsu.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennya
    напишите сюда и узнаете, выпустят вас или нет
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Доброго дня.
    Арешт рахунку не перешкоджає виїзду за кордон.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 (Viber, Telegram, WhatsApp) +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права