Можливо, комусь буде цікаво продовження.
Виконавча служба відновила виконавче провадження.
Я написала заяву, шо аліменти не виплачуються з липня 2018року і про розрахунок заборгованості за весь період. Уже отримала розрахунок заборгованості (більше 66тис.). Розраховували борг виходячи з середньої заплати по регіону.
Так як в нас у виконавчу не впускають, бо карантин, я всі документи сканую і відправляю спочатку на їхню електронку, а потім рекомендованим листом оригінал на адресу.
Сьогодні скинула заяву про винесення рішення про тимчасову заборону виїзду за кордон (боржник працює за кордоном і в даний час заходиться в Україні).
На даний час виконавча служба ще не внесла боржника в єдиний реєстр боржників, думаю що треба буде писати заяву із вимогою про внесення.
Тепер залишилось відкритим питання:
- про термін протягом якого державний виконавець винесе постанову про тимчасову заблрону виїзду (здається читала, що протягом одного дня) і чи встигне це зробити до виїзду боржника за кордон.
- якщо боржник подасть в суд, щоб оскаржити суму нарахованих алміентів, як довго це буде тягнутись і чи зможе він в цей час виїхати.
Можливо з цими питаннями хтось допоможе.
А ще цікавить таке питання як робота приватного виконавця. Я працюю на фірмі де з їх допомогою вдалось дуже швидко повернути гроші з боржника за рішенням суду. Чи може приватний виконавець взятись за аліменти?