Показано с 1 по 2 из 2

По умолчанию кваліфікаційна категорія

Доброго дня! Я працювала вихователем дитячого садочку і маю ІІ кваліфікаційну категорію мене перевели на вчителя початкових класів в інший навчальний заклад і нарахування зарпобітної плати здійснюють як спеціалісту( як вчитель я не атестувалась). Чи правомірні дії бухгалтерії?

У Вашому питанні закладена ціла купа "підпитань" Як можна сказати чи права бухгалтерія коли ні разу не зрозуміло:
    1. Кваліфікаційні вимоги до Ващої теперішньої посади.
    2. Тарифікація посади та її розмір в залежності від категорій чи інших чинників
    3.При переведенні на посаду Вам роз"яснили порядок та розмір нарахування заробітної платні?
    4. В наказі про призначення повинні були вказати порядок нарахування (якісь особливі умови, якщо вони передбачені) та розмір заробітної платні по займаній посаді.
    5. Розмір Вашої зарплати відповідає розміру заробітної платні у наказі про призначення (переведення)?
    6. І нарешті "вишенька на торт".... бухгалтерія перш за все нараховує (повинна нараховувати) ту заробітну платню, що вказана у наказі про ваше призначення на нині займану посаду. Ніяких варіантів щодо самостійноі ініціативи від бухгалтерії просто бути не може. Це вже буде порушення фінансової дисципліни.

За роз"ясненнями з зазначених питань Вам необїідно звертатися у кадровий підрозділ за місцем теперішньої роботи.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права