Добрий день!
В мене така проблема, я хтів продати свій ютуб канал за 4300 грн. Але вийшло так, що мене обманули.
Як все було, я договорився з покупцем, я знімаю відео, де говорю, що я продав свій ютуб канал такій-то людині, і відправляю йому. Потім він скідає мені 3000 грн, потім я відаю аккаунт з тим ютуб каналом, і він відправляє мені остальні гроші (1300). Я зняв відео, йому відправив, потім дав карту приват банку, і ім'я, він скинув 3000 гривень, я дав йому аккаунт з ютуб каналом, але після того він сказав, що зараз в нього немає остальних 1300 гривень, і він відправить 28 грудня, або 7 січня, я пождав до 28 грудня, гроші він так і не скинув. Ще перед тим ми договорилися, що я зроблю відео, уже на його канал за 150 гривень, я зробив, гроші получив, і все добре пройшло. Потім я відновив цей аккаунт, і забрав собі, бо думав що він уже не скіне гроші, і потім я вже не зможу його відновити. І потім він почав писати, що йде в поліцію, бо я його обманув. Каже вернути 3150 гривень, і він туди не піде. Але якщо так подумати, то в цій ситуації він також виний, тому що не дав остальні гроші. І тепер я не знаю що мені робити! Допоможіть будь-ласка:(