Показано с 1 по 4 из 4

По умолчанию Свідоцтво про народження дітей

В свідоцтвах народження моїх дітей батько записаний зі слів матері ст. 135 ск. Мені потрібно вписати себе як діючого батька... Але... Живемо ми зараз сім'єю в Іспанії і щоб доказати, що я батько через суд в Україні можливості немає(є на це поважні причини... ) Чи є якісь варіанти зробити це без поїздки на Україну? Підкажіть будь-ласка! Дякую за увагу

Доброго дня, Мілан.
    Можна спробувати оформити документи в РАЦСі через представників за довіреністю. В Іспанії Ви можете оформити довіреність на юриста, легалізувати її, проставити апостиль, та направити юристу в Україну, який від Вашого імені буде подавати документи в РАЦС про визнання батьківства. Краще Вам свій підпис завірити у нотаріуса в Іспанії, якщо ж Ви громадянин України, то можете отримати консульські послуги у Посольстві, менше буде витрат на перекладання документів.
    Так само й мати дітей через іншого представника, може подати документи до РАЦСу. Будуть внесені зміни до актового запису про народження дитини та підстави для отримання нового свідоцтва про їх народження.
    Тобто можна досягти Вашої мети без судового процесу. До суду доведеться звертатись лише у разі отримання відмови у внесені змін до актового запису про народження дитини. При судовому процесі виникне питання про підсудність, що вирішується Верховним Судом, якщо Ви та мати дітей, громадяни України, які постійно мешкають за кордоном, також можлива участь у судовому процесі через представництво за довіреністю, щодо проведення судової молекулярно-генетичної експертизи можливо наполягати на її проведення за кордоном, за місцем Вашого знаходження та дітей, через доручення іноземному суду в Іспанії.
    Цікава у Вас справа, звертайтесь, буду рада Вам допомогти.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 (Viber, Telegram, WhatsApp) +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

Дякую за увагу! Дуже все запутано в нашій ситуації. Сказали нам юристи, що довіреність не розсилається на свідоцтва народження...
    Ще одне питання... Мати дітей може виїжджати на Україну без них? Так як вони навчаються тут і приписані також тут... Спасибі!

Вчаться і приписані діти в Іспанії, мав на увазі. Є таке припущення що при в'їзді на Україну матері без дітей можуть виникнути проблеми.
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 21.12.2019 в 21:14.

Какие проблемы? Не говорите глупости.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права