Показано с 1 по 6 из 6
  1. #1
    Регистрация
    16.11.2009
    Сообщений
    89

    По умолчанию Розмір пенсії з 1жовтня 2020 року. Правда чи слух.



    Доброго дня .Питання до фахівців з нарахування пенсії . Згідно Закону України " Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" , який був підписаний ще в далекому 2011 році , передбачено право військовослужбовців на пенсію за вислугою років з 1 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше. А тепер УВАГА Саме головне замовчуеться що в цьому випадку пенсія призначеться у розмірі 50% за загальний страховий (трудовий) стаж 25 років і за кожний рік стажу понад 25 років -1 % відповідних сум грошового забеспечення .
    Питання : Маю вислугу 27 календарів розмір пенсії 70% , а після 1 жовтня 2020 року , буду мати 52 % так чи ні?




  2. #2
    Регистрация
    29.01.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    2,020

    По умолчанию

    Замовчується? Але ж Ви цю інформацію десь прочитали.

  3. #3
    Регистрация
    16.11.2009
    Сообщений
    89

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от spu0820 Посмотреть сообщение
    Замовчується? Але ж Ви цю інформацію десь прочитали.
    Старий , мудрий кадровик , наводив порядок в своїх документах , знайшов газету Народна Армія від 23 вересня 2011 року , де все розписано і приведенеа таблиця з розрахунками . Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	1я.jpg 
Просмотров:	4 
Размер:	90.9 Кб 
ID:	9148Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	2я.jpg 
Просмотров:	10 
Размер:	97.8 Кб 
ID:	9149
    Миниатюры Миниатюры 3я.jpg  

  4. #4
    Регистрация
    16.02.2011
    Сообщений
    354

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от MAUOR.UA Посмотреть сообщение
    Старий , мудрий кадровик , наводив порядок в своїх документах , знайшов газету Народна Армія від 23 вересня 2011 року , де все розписано і приведенеа таблиця з розрахунками .
    Все вірно в таблиці написано: "загальний страховий стаж", а не "вислуга років".

    25 років і 50% відноситься до тих, хто має сумарно цивільний стаж і військову службу 25 років (з яких служба не менш, як 12,5 років).

    Якщо у вас вислуга 27 років, то ви маєте 70%.

    Нічого нового тут немає.

  5. #5
    Регистрация
    16.11.2009
    Сообщений
    89

    По умолчанию

    ЗАКОН УКРАЇНИ

    Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб

    Стаття 12. Умови призначення пенсій за вислугу років
    Пенсія за вислугу років призначається:

    з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки і більше;

    з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки та 6 місяців і більше;

    з 1 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше.
    .
    Питання в цьому , який розмір пенсії згідно чиного законодавства буде після 1 жовтня 2020 року?
    До 1 жовтня 2020 року пенсія починае рахуватись з вислуги 20 років по 3 відсотка , а далі як буде коли наступить 1 жовтня?




  6. #6
    Регистрация
    16.02.2011
    Сообщений
    354

    По умолчанию

    Стаття 13. Розміри пенсій за вислугу років

    Пенсії за вислугу років призначаються в таких розмірах:

    а) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, які мають вислугу 20 років і більше (пункт "а" статті 12): за вислугу 20 років - 50 процентів, а звільненим у відставку за віком або за станом здоров’я, особам, звільненим зі служби в поліції на підставі пунктів 2, 3 частини першої статті 77 Закону України "Про Національну поліцію", звільненим зі служби у Службі судової охорони за віком чи через хворобу - 55 процентів відповідних сум грошового забезпечення (стаття 43); за кожний рік вислуги понад 20 років - 3 проценти відповідних сум грошового забезпечення;

    Максимальний розмір пенсії, обчислений відповідно до цієї статті, не повинен перевищувати 70 процентів відповідних сум грошового забезпечення (стаття 43), а особам, які під час проходження служби брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і віднесені в установленому законом порядку до категорії 1, - 100 процентів, до категорії 2, - 95 процентів.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •