Добрий день.
Останнім часом, кілька мешканців населеного пункту, в якому мною була одержана земля, почали проводити своє "детективне розслідування" на предмет правомiрностi цього процессу.
Справа в тому, що на землі, предзназначеной для ведення власного сільського господарства, відповідно до рекомендацій екології (про що є відповідні документи), ведеться процес мелеараціі. Внаслідок цього, утворюється водоприймач.
Деяких мешканців даний процес не влаштовує і вони почали своє "детективне розслідування", в слідстві якого звинувачували мене в зговорi з публiчними особами (на замовлення яких я, нібито, працюю), у видобутку та продажу корисних копалин (яких там зовсім небагато, але ці особистості зверталися до дільничного і викликали слідчих, а так же привозили екологів для перевірки правомірності проведених робіт) тощо. Звiсно, продажу корисних копалин не було, але у них, начебто, є свiдки, але немає фото- або вiдео-фиксацiї.
Відповідно, якщо я правильно розумію, вони порушили ст. 125 (про наклеп), ст. 126 (образили мене на території моєї приватної власності, при свідках, під відеокамерами, якi проводили запис зображення й звуку (про що я їх неодноразово попереджав)). Так само ці мешканці не визнають моїх прав (про що є документи з держ.кадастра і інші відповідні документи), отриманих на цю землю(начебто я повинен був узгоджувати з ними межi, яких фактично не iснує, бо мiж нашими территорiями залишилась земля, яка належить державi (ciльрадi, не впевнен у коректнiй формулiровцi).
Я втомився виправдовуватися перед незнайомими мені людьми і кожен раз проводити бесіди з представниками поліції, екології, тощо. Жодне з цих прохань не принесло переслiдувачам задоволення і вони продовжують писати прохання, скарги у різні структури, громадські організації, тощо. Вони ходять по моїй землі і ведуть відеозйомки на мобільні телефони та планшети(на території були встановленi таблички і стовпчики, що вказують граніции приватної власності (компанiєю, яка надає вiдповiднi послуги), однак на сьогодні всі вони зруйновані цими ж особами).
Які заходи можуть бути вжиті в відношення вищевказаних особистостей? Серед них, в т.ч. є ветеран АТО, який погрожував, цитую, "переїхати вас автомобілем". Чи можу я добитися від суду заборону про наближення до мого майна? Чи якi санкiї можна застосувати до них? Полiцiя лише розводить руки, кажуть, що цi питання за їх межами компетенцiї, доки вони не вчинять материальну або фiзичну шкоду вiдповiдно менi або мойому майну.
Особи, наскiльки менi це вiдомо, не являються держслужбовцями або журналiстами.
Буду вдячний за будь-яку інформацію і буду намагатися оперативно відповісти на всі уточнюючі питання, окрiм будь-яких питань про мою особистiсть, задля запобiгання провокування вищевказаних осіб до протиправних дій.
Дякую за увагу.