Показано с 1 по 5 из 5
  1. #1
    Регистрация
    15.11.2019
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    3

    По умолчанию Трудова книжка



    У трудовій книжці запис
    Звільнений по переведенню до ( іншої організації відповідно) п.5 ч.1 ст.36. Чи буде вірним такий запис?




  2. #2
    Регистрация
    29.01.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    2,023

    По умолчанию

    А у чому сумнів? Вважаєте, що запис повинен бути іншим? Тоді яким, на Вашу думку? Які обставини не враховані цим записом?

  3. #3
    Регистрация
    15.11.2019
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    3

    По умолчанию

    Я зробила такий запис у книжці, на що перевіряючі зробили зауваження. А саме потрібно було записати п.5 ст.36 (записана ч.1 це груба помилка). Чи дійсно це груба помилка? якщо так, то як бути в такій ситуації. Дякую за Ваші відповіді.

  4. #4

    По умолчанию

    Это не ошибка, все правильно. Хотя инструкция 58 писать части не предусматривает.

  5. #5
    Регистрация
    15.11.2019
    Адрес
    Сумы
    Сообщений
    3

    По умолчанию

    Дякую




Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •