Показано с 1 по 3 из 3
  1. #1
    Регистрация
    22.04.2010
    Сообщений
    69

    По умолчанию Налогообложение продажи земли нерезиденту



    Добрый день!
    Физическое лицо-резидент и гражданин Украины-планирует продать принадлежащий ему земельный участок с назначением: "будівництво і обслуговування житлового будинку".
    Какие налоги ему нужно будет заплатить при продаже этого земельного участка нерезиденту Украины:
    1) Физическому лицу;
    2) Юридическому лицу.

    А какие налоги должно будет заплатить это физическое или юридическое лицо?

    Интересуют также связанные с этим практические моменты по состоянию на 2019 год.



  2. ®

  3. #2
    Регистрация
    11.04.2009
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    9,745

    По умолчанию

    Добрый день!
    Оплачивается налог 18% на прибыль (от стоимости зависит) или вообще не платиться, если более года владеет и не оформлял других сделок в этом году.
    Военный сбор 1,5%.
    Пенсионный фонд 1%.

    Особливості оподаткування доходів, отриманих нерезидентами, визначено п. 170.10 ст. 170 Податкового кодексу, згідно з пп. 170.10.1 якого доходи з джерелом їх походження в Україні, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, оподатковуються за правилами та ставками, визначеними для резидентів (з урахуванням особливостей, установлених деякими нормами розділу IV цього Кодексу для нерезидентів).

    Порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна регламентується ст. 172 Податкового кодексу, відповідно до п. 172.9 якої дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомості, що здійснюються фізичними особами — нерезидентами, оподатковується в порядку, встановленому для резидентів, за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 Кодексу.

    Згідно з п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, та господарсько-побутові споруди й будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу, залежно від її призначення та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

    При цьому умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не поширюється на майно, отримане таким платником у спадщину.

    Дохід, отриманий фізичною особою — нерезидентом від продажу (обміну) не частіше одного разу на рік об’єктів нерухомого майна, зазначених у п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу, зокрема квартири, отриманої нею у спадщину незалежно від терміну перебування її у власності, згідно з Кодексом не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 (Viber, Telegram, WhatsApp) +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

  4. #3
    Регистрация
    22.04.2010
    Сообщений
    69

    По умолчанию

    Большое спасибо!
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 27.03.2019 в 14:08. Причина: Оверквотинг

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •