Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1
    Регистрация
    30.06.2017
    Сообщений
    25

    По умолчанию Який податковий період?



    Доброго дня шановні Юристи.
    З 01.01.2018 набула чинності ст.266.10.3 «Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу»,
    як наслідок ДФС тепер може нараховувати податок не тільки щорічно (ст266.7.2=266.7.1+266.6.1+266.3.2), а і раз на три роки (податок - ППР = 266.10.3+266.7.1+266.3.2).
    Разом з тим, залишився незмінний період для нарахування податку
    Ст 266.6. Податковий період, ст.266.6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.
    Та НЕ введено новий податковий період в три роки (чи 1095 днів) в статті Стаття 34. Види податкового періоду, ст34.1. Податковим періодом може бути: (рік, квартал, півріччя, три квартали, місяць, день).
    Кодексом також встановлено: ст7.1. Під час встановлення податку обов’язково визначаються такі елементи:
    7.1.1. платники податку; 7.1.2. об’єкт оподаткування; 7.1.3. база оподаткування; 7.1.4. ставка податку;
    7.1.5. порядок обчислення податку;
    7.1.6. ПОДАТКОВИЙ ПЕРІОД;
    7.1.7 і т.д.

    Запитання:
    Який тепер (з 01.01.2018р) продатковий період із сплати податку на майно, рік – ст266.6.1 чи три роки - ст266.10.3?



  2. ®

  3. #2
    Регистрация
    22.08.2010
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    10,296

    По умолчанию

    Вы обязаны платить ежегодно на основании требований от налоговой. Но, если налоговая вам не начисляет налог, то она в итоге может начислять лишь за последние три прошедших года.
    Юридические услуги в Одессе 093-73-22-73-6 Николай

  4. #3
    Регистрация
    30.06.2017
    Сообщений
    25

    По умолчанию

    Дякую за відповідь, Я зорумію, що може за три роки.
    А Вам питання зрозуміло?
    ЯКИЙ ПОДАТКОВИЙ ПЕРІОД (ст7.1)?
    Рік чи три роки?
    Чи може їх два?

  5. #4
    Регистрация
    22.08.2010
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    10,296

    По умолчанию

    с 266,10,3 указан налоговый период?
    Юридические услуги в Одессе 093-73-22-73-6 Николай

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •