Страница 7 из 10 ПерваяПервая ... 345678910 ПоследняяПоследняя
Показано с 61 по 70 из 92

Угу. Ссылка на этот новый документ там же, где и написано о нечинности предыдущего, а именно непосредственно в конце первой же строки. Там, где «пiдстава», там же и новый.
    Обычно так всегда ищется новый документ, если он есть в замену утратившего действие.

Документ z0283-04, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 07.03.2012, підстава - z0282-12
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

2. ®

Цитата Сообщение от v777 Посмотреть сообщение
    дочка хіба не має права на спадщину ?
    Для того, щоб дочка змогла отримати свідоцтво про право на спадщину після смерті матері, у випадку, якщо на протязі 6 місяців після смерті останньої, дочка не зверталась до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини, їй необхідно підтвердити наявність реєстрації місця проживання дочки і матері на момент її смерті за однією адресою. В інакшому випадку - суд.
    Для того, щоб вирішити це питання у суді, вам немає необхідності брати ще одну письмову відмову від нотаріуса. У вас вже є письмова відмова у вчиненні нотаріальної дії щодо цієї земельної ділянки. Беріть її і ідіть до адвоката.

автор уверен, что "наявність реєстрації місця проживання дочки і матері на момент її смерті за однією адресою" у них была
    І навіть докази , що жила з реєстрацією .. І прописка співпадає ....
    только боюсь, что понимание термина "реєстрації місця проживання" у автора несколько своеобразное
    Насправді є реєстрація в будинковій книзі ..
    еще интересно, в каких документах у них "прописка співпадає"
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 10.07.2019 в 11:02.

У мене питання було інше .Дід спадщину прийняв як спадкоємець четвертої черги ,на підставі якого закону вимагаєтся принадлежність до першої черги ?

У відмові нотаріусс ссилається на:

4. Видача свідоцтва про право на спадщину за законом

4.1. При видачі свідоцтва про право на спадщину за законом нотаріус перевіряє наявність підстав для закликання до спадкування за законом осіб, які подали заяви про видачу свідоцтва.
    Заяву подала лише МАТИ тому вона не має відношення до мого діда

4.2. Доказом родинних та інших відносин спадкоємців зі спадкодавцем є: свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, повний витяг з реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису, копії актових записів, копії рішень суду, що набрали законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин.
    Спадкоємець - мати , а спадкодавець батько .
    Також немає ніякого відношення до родинних стосунків між спадкодавцями

У паспорті місце прописки співпадає з місцем відкриття спадщини ..

обращайтесь в суд для получения этого основания - "рішень суду, що набрали законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин".
    будет быстрее и проще.

7. ®

Цитата Сообщение от elegia_irina Посмотреть сообщение
    Угу.
    Да я вроде ничего не опровергал и не доказывал..... Просто обратил внимание, что есть боле "новый" документ.

Цитата Сообщение от elegia_irina Посмотреть сообщение
    обращайтесь в суд для получения этого основания - "рішень суду, що набрали законної сили, про встановлення факту родинних та інших відносин".
    будет быстрее и проще.
    Так , але дуже не приємно коли тобі дають відмову через те що ти не хочеш давати взяток .. Корумпованість нотаріусів просто зашкалює .. Що не так зразу відмова і посилають до свого адваката і на цій схемі всі заробляють , суди, нотаріуси і адвокати .

Не перекладайте з хворої голови на здорову. Нотаріус не винен, що ваша мама вчасно (якщо, я не помиляюсь, в одній з викладених вами відповідей вказувалось, що бабуся померла 11 років назад) не звернулась із заявою про прийняття спадщини, і дідусь, належним чином, у той самий час, не оформив свої спадкові права на пай. А ви, якщо хочете вирішити ситуацію, не приплітайте сюди "четверті черги спадкоємців" і інший брєд, бо інакше це не назвеш, а ідіть до адвоката, ніхто не забороняє обрати його самостійно, а не за порадою нотаріуса.

11. ®

Странное мнение. Вам пытаются обьяснить, что нотариус скорее всего прав (во всяком случае на основании вами рассказанного), а у вас все одно на уме.
    Если вам не хочется решать проблему так, как предписывает закон - в вашем случае обращаться в суд, это не значит что нотариус взяточник.
    А все, что вы себе напридумывали и сами себя убедили в собственной правоте, то это не проблема нотариуса.

Цитата Сообщение от Frizelliae Посмотреть сообщение
    не приплітайте сюди "четверті черги спадкоємців" і інший брєд, бо інакше це не назвеш, а ідіть до адвоката, ніхто не забороняє обрати його самостійно, а не за порадою нотаріуса.
    А на підставі чого тоді отримав дідусь спадщину від своєї жінки , якщо відсутні родинні стосунки ?
    стаття 1268 частина 3 , на яку послався нотаріус
    1.3.2. Має право на спадкування один із подружжя після
    другого, за наявності зареєстрованого і не припиненого на час
    відкриття спадщини, шлюбу. Шлюбні відносини повинні бути
    зареєстровані у встановленому законом порядку. Підтвердженням
    реєстрації шлюбу є свідоцтво (копія актового запису про шлюб та
    повний витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян
    щодо відповідного актового запису) про шлюб.
    Ви мені пояснюйте , що і як цеж форум безкоштовної консультації . До адвоката я завжди встигну піди
    Четверту чергу спадкоємців за законом складають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім'єю протягом не менше, ніж п'яти років до часу відкриття спадщини. Таким чином, для одержання права на спадкування у зазначених осіб необхідне встановлення двох юридичних фактів: 1) проживання однією сім'єю; 2
    Последний раз редактировалось v777; 10.07.2019 в 17:02.

Страница 7 из 10 ПерваяПервая ... 345678910 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права