Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 678910
Показано с 91 по 92 из 92

"я зайшов на форум і на форму підказали , що ці ліки як не єфективні , другі як забороненті .. "
    конечно, именно так и правильно - то, что непонятно кто на анонимном форуме посоветовал.
    а что врач прописал, то неправильно.

ну, если вы так верите форумам, то почему вы еще до сих пор не в суде, куда вас неоднократно на форуме посылали?
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

2. ®

Шановна elegia_irina , насправді я не просто когось там послухав на форумі .. Я ж намагаюсь перевірити надану інформацію .
    Ну а нарахунок Ліків то Супрун стверджує , що в Україні 50% ліків неефективні, Комаровский взагалі 80% він їх називає фуфлоциди.Ну чорт з ними ті що неефективні , та нажаль є ще такі які і нашкодити можуть і заборонені в ЄС і США, а в Україні ними лікують. А дорогі капець (зразу пригадується лікарство "Україн" від раку.Ну може хто не знає , що цього українського винахідника ліків в Австрії арештували , бо розширив продажі не тільки в Україні , але і в Австрії ). Приходить на думку , що спершу мали б на мишах робити експерименти , та ні .. Для чого ? коли народ їх і так купляє. Це реалії . Для чого тоді такі ліки , а як ви думаєте ? Це риторичне питання , зрозуміло для чого.

Та я перевіряю Ваші твердження , також згідно Українського законодавства .Ну не впевнений я . Тому і несу всяку маячню, для Вас .. Але для мене точно не маячня . Вибачте
    Последний раз редактировалось v777; 12.07.2019 в 22:16.

Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 678910

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права