Показано с 1 по 5 из 5

По умолчанию Виправити допущені опису в судовому наказі

Рік тому було призначено сплату аліментів на двох дітей, в розмірі 1/3 доходу на одну дитину.
    Зараз він подав на зменшення на 1/3 на двох дітей. За ним рахується борг в 10660 грн. Так як він не платив аліменти. що я маю право вимагати на суді? Яку частку на дітей 2 і 4 років? Суд 28.12.
    Буду вдячна за допомогу.

2. ®

Ну, и при каком овоще здесь - "Виправити допущені опису в судовому наказі"?
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Ви маєте право вимагати від суду по аліментам розмір виплат у розмірі, що передбачений чинним законродавством. Тобто - вимагати відшкодування аліментів у розмірі попередніх виплат і, безумовно - відшкодування попереднього боргу по аліментах. Хоча мождиво у вас є ще "ідеі" з цього питання?

Цитата Сообщение от spu0820 Посмотреть сообщение
    Ви маєте право вимагати від суду по аліментам розмір виплат у розмірі, що передбачений чинним законродавством. Тобто - вимагати відшкодування аліментів у розмірі попередніх виплат і, безумовно - відшкодування попереднього боргу по аліментах. Хоча мождиво у вас є ще "ідеі" з цього питання?
    Дякую, за відповідь . Але в позовній заяві вказано , що було допущено описку, тобто рік не бачили , а коли з'явився борг то є порушенням його прав, так як відраховувати 50 % від зп.
    Я сама не розумію цього всього . Запитала тут, так як післязавтра суд, і я не знаю як мені і що казати, так як я не згідна з 1/3 від зп на двох дітей. Ідей не було і не має. Які тут можуть бути ідеї?

Я теж не знаю що вам казати, коли не бачив ні одної букви з тої позовної заяви, а особливо з попереднього рішення суду. Такі документи, а особливо - підстави для прийняття будь-якого рішення треба ретельно вивчати і вкрай бажано - "очному" юристу (адвокату). І робити це треба заздалегідь, а не за пару-трійку днів до засідання суду. І дійсно - ніяких ідей вже бути у Вас не може.... Нема вже на це часу.

7. ®

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права