Показано с 1 по 7 из 7

По умолчанию встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії в багатоквартирному будинку

Зіштовхнувся з наступною ситуацією: Отримав Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії в багатоквартирному будинку, в якому визначено розмір внеску за виконані роботи для всіх квартир (включно з тими, що обладнані індивідуальними системами опалення). Зсилаються на Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання (розділ 2, стаття 3, пункт6). Обурює те, що в свій час коли облаштовував своє помешкання індивідуальною системою опалення, ніхто ніяких коштів не виділяв, натомість зобов’язали замінити газовий колектор та стояки на більший діаметр труби за власні кошти.
    Поясніть чому я, споживач, який не користується послугами КП «Здолбунівкомуненергія» (на законних підставах), повинен сплачувати внески за встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії, і що загрожує мені за несплату таких внесків.

2. ®

Законные основания?
    Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання (розділ 2, стаття 3, пункт6):
    6. Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги.

що загрожує мені за несплату таких внесків?
    Взыщут на основании решения суда. Плюс судебные расходы, плюс расходы по ИП.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

"Ятихоплакалъ"...

"Зсилаються на Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання (розділ 2, стаття 3, пункт6)... Поясніть чому я, споживач, який не користується послугами КП «Здолбунівкомуненергія» (на законних підставах), повинен сплачувати внески за встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії..."

Ему - "зсилаються", а он - "поясніть". Не догадался прочитать на что "зсилаються"? Или с одного раза не доходит?
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Цитата Сообщение от elegia_irina Посмотреть сообщение
    Законные основания?
    Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання (розділ 2, стаття 3, пункт6):
    6. Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги.

що загрожує мені за несплату таких внесків?
    Взыщут на основании решения суда. Плюс судебные расходы, плюс расходы по ИП.
    Тобто виходить, що завтра приймуть закон на користь скажімо Укртелекому, якому потрібно встановити новий вузол зв'язку, а затрати давайте розіб'ємо на кількість осель, де колись був встановлений стаціонарний телефон, яким зараз ніхто не користується?
    А далі можна ще якийсь закон прийнятина користь Водоканалу....

Читати вмію, і пункт 6 Закону перечитав, а от юридичних знань не вистачає, тому й звернувся за допомогою на юрфорум. А Ви, шановний Abbadon, якщо позиціонуєте себе як "Советник", то й порадили б щось змістовне, а не знущалися. Дякую за змістовну відповідь.

7. ®

Для понимания никчемности вашей «проблемы» совершенно не нужны юридические знания. Всего лишь нужно осознать, что «индивидуальные интересы» вы можете удовлетворять в собственном индивидуальном строении, которое вы имеете полное право приобрести. Но, если вы (неважно по какой причине) предпочли приобрести квартиру в многоквартирном доме, то тем самым обязались принимать участие в содержании общей (и вашей в том числе) собственности. Пытаться в данных условиях разделять «нужное лично мне» и «не нужное лично мне» бессмысленно. Вступили в колхоз - живите на условиях колхоза.
    Нравится вам или не нравится, но в многоквартирном доме вы по определению являетесь сособственником любого, установленного там оборудования, в том числе и «вузла комерційного обліку теплової енергії». Поэтому будьте добры принимать участие в содержании этой собственности.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

"А Ви, шановний Abbadon, якщо позиціонуєте себе як "Советник", то й порадили б щось змістовне, а не знущалися."

Извините, пожалуйста, я Вам в личные советники не нанимался. Всё, что можно было сказать по Вашей ТИПИЧНОЙ "теме", сказано (и я тоже в этом принимал посильное участие последние 9 лет) "сто тыщ раз". "Читай Правила". "Читай форум".

Нет тут никаких юридических "ситуаций". Тут проблема "генетической" ментальности.

"Девушку из села вывезти можно, а вот вывести село из девушки нельзя"
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права