Показано с 1 по 9 из 9

По умолчанию Страховая недоплатила пострадавшему, а разницу должен возместить виновник ДТП

Я судом признан виновником ДТП. Штраф оплатил за нарушение ПДД. Потерпевшая сторона подала иск в суд на меня, на возмещение ущерба, т.к. страховая компания выплатила не всю сумму ущерба, оценив ущерб меньше, чем оценили на официальной станции Субару. Оценка страховой 18 000, а официалы произвели ремонт на 25 000 и предъявили акт выполненных работ в страховую компанию. Застрахован по полису ОСАГО на возмещение ущерба 100 000грн. Итого потерпевшей стороне я обязан по решению суда выплатить разницу 7 000грн. +судебные издержки. Как так получилось?

2. ®

У Вас є якесь інше питання, крім того, яке Ви поставили?
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 06.12.2018 в 17:05. Причина: Оверквотинг

Какие дальнейшие мои действия? Подавать в суд на свою СК или писать им письмо, что бы мне возместили всю сумму которую я выплачу потерпевшему по решению суда?
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 06.12.2018 в 17:05. Причина: Оверквотинг

Вам треба оскаржувати рішення суду, яким Вас зобов'язано сплатити різницю.
    Виходячи з останньої позиції Верховного суду Покладання обов'язку з відшкодування шкоди у межах страхового відшкодування на страхувальника, який уклав відповідний договір страхування і сплачує страхові платежі, суперечить меті інституту страхування цивільно-правової відповідальності (стаття 3 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»
    Відповідно до статті 1194 ЦК України особа, яка застрахувала свою цивільну відповідальність, у разі недостатності страхової виплати (страхового відшкодування) для повного відшкодування завданої нею шкоди зобов'язана сплатити потерпілому різницю між фактичним розміром шкоди і страховою виплатою (страховим відшкодуванням).

А разве после такого решения Верховного суда имеет смысл подавать аппеляцию?

7. ®

Воно саме на користь осіб, які застрахували свою відповідальність.
    І в рамках ліміту відповідальності потерпілі особи мають звертатись з вимогою про відшкодування шкоди до страхової компанії винуватця.

Ну вот потерпевший и обратился в страховую, а они не все выплатили сославшись на коэффициент износа авто 0,33. Писать письмо в страховую о возмещении затрат?

втрата товарної вартості не відшкодовується страховою компанією відповідно до положень Закону. Це шкода поза лімітом виплати.

11. ®

спасибо за консультацию

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права