Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12

По умолчанию Процесуальні питання за позовом про розірвання договору про сплату аліментів

Згідно ухвали суду провадження відкрито. За позовом Позивачки до мене про розірвання договору про сплату аліментів, про стягнення заборгованості по сплаті аліментів, про стягнення пені за прострочення по сплаті аліментів та інших платежів, про стягнення аліментів за рішенням суду. Справу призначено до розгляду саме за місцем Позивачки тобто в Львові. Проте, Відповідно до ч. 7ст. 30 ЦПК України, у випадку обєднання позовних вимог щодо укладання, зміни, розірвання і виконання правочину з вимогами щодо іншого правочину, укладеного для забезпечення основного зобовязання, спір розглядається судом за місцезнаходженням відповідача, який є стороною основного зобовязання. Я же проживаю в Києві, які мої дальнейшие действия?
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 29.11.2018 в 12:18.

Прошу прощения, Вы это о чем, кому и для чего?
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

справа непідсудна Львовському суду. як ця ухвала про відкпиття провадження може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення?

А в "ухвале" всё написано. Черным по белому.
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

как быть с відзивом? написать відзив в срок (15 дней) как указано в ухвалі про відкриття провадження или после апеляционного пересмотра по моей жалобе на Ухвалу щодо відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності?

Цитата Сообщение от AndriiP Посмотреть сообщение
    Ясненько. Згідно ухвали суду провадження відкрито. За позовом Позивачки до мене про розірвання договору про сплату аліментів, про стягнення заборгованості по сплаті аліментів, про стягнення пені за прострочення по сплаті аліментів та інших платежів, про стягнення аліментів за рішенням суду. Справу призначено до розгляду саме за місцем Позивачки тобто в Львові. Проте, Відповідно до ч. 7ст. 30 ЦПК України, у випадку обєднання позовних вимог щодо укладання, зміни, розірвання і виконання правочину з вимогами щодо іншого правочину, укладеного для забезпечення основного зобовязання, спір розглядається судом за місцезнаходженням відповідача, який є стороною основного зобовязання. Я же проживаю в Києві, які мої дальнейшие действия?
    мое мнение (и только моё): раз спор идёт связанные с алиментам , то вам в помощь ст. 28 п.1 ЦПК УКРАИНЫ
    http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15

Поэтому (если я правильно понял что тут вопросы связанные с алиментам)-действия истицы и суда правомерны.

По умолчанию Апеляційна скарга чи відзив?

Отримано відповідачем ухвалу про відкриття провадження. Та визначено мені як відповідачу строк 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання заяви із запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження та встановлено відповідачу строк 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. Але, я маю намір подати апеляційну скаргу на ухвалу щодо відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності. Як я зрозумів справа буде в апеляційній інстанції а тоді відзив після апеляції не "пропаде"?

1. Срок 5 дней считайте прошел (вы подняли вопрос ещё 21.11. и следовательно уже 21.11 вы получили документы из суда. И соответственно срок считается именно с 21.11).
    2. прочитайте ВНИМАТЕЛЬНО мой ответ ранее
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 26.11.2018 в 20:39. Причина: техническая правка

Предметом спору є правочин - Договор про сплату аліментів

все вопросы связанные с алиментами можно и по месту регистрации истца. ссылка в другой теме. но срок 5 дней вы пропустили если конечно сегодня не подали

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права