Показано с 1 по 10 из 10

По умолчанию Звільнення з роботи

Доброго вечора!
    Пропрацювала на фірмі більше 10 років. Розлучена (з 2011 р.), виховую доньку 9 років, отримую аліменти. Керівництво вимагає звільнення. Виникають питання: 1. Чи можу я звільнитися за власним бажанням по догляду за дитиною до 14 років?
    2. Чи звільняють по такій статті, якщо дитина здорова?
    3. Чи краще за згодою сторін?
    4. Чи маю я право на соціальну відпустку?
    Дякую.

2. ®

Добрый вечер.
    Лучше по соглашению сторон уволиться, право на соц. отпуск имеете .
    Для получения личной консультации по юридическим вопросам обращайтесь:
    ☎️: +38 (095) 211-48-23 ☎️: +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

Я читала в інтернеті, що коли йдеш за згодою сторін біржа оплачує 270 днів, а по догляду за дитиною до 14 років - 360 днів. То з цієї сторони краще 2 варіант. Чи є практика, що звільняються по догляду?

А на соц відпустку окрема заява пишеться, чи вони автоматично її включають при звільненні?
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 12.10.2018 в 09:27. Причина: Объединение

По умолчанию Правомірні дії керівництва

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як вийти із ситуації. А справа ось в чому: 18.10.2018 написала заяву на відпустку з 01.11.2018. Заява була підписана керівництвом, а 26.10.2018 прийшли відпускні. 30.10.2018 керівництво написало, що я повинна написати заяву на звільнення з 01.11.2018. Чи правомірно це? Чи можуть анулювати мою відпустку? Чи можуть звільнити по статті за невиконання розпорядження керівництва? І ще одне: якщо буду звільнятися і надам довідку зі школи, що батько не цікавиться дитиною і т.д чи підійде дана довідка для виплати соц відпустки (я розлучена, сама виховую дитину) Чи потрібно ще якісь довідки? (Можу взяти і з муз. школи)

Цитата Сообщение от В_А_В Посмотреть сообщение
    Я читала в інтернеті, що коли йдеш за згодою сторін біржа оплачує 270 днів, а по догляду за дитиною до 14 років - 360 днів. То з цієї сторони краще 2 варіант. Чи є практика, що звільняються по догляду?

А на соц відпустку окрема заява пишеться, чи вони автоматично її включають при звільненні?
    конечно же, вам выгоднее по собст.желанию, в связи с необходимостью ухода за ребенком до 14 лет, чем по соглашению сторон.
    Вы не являетесь одинокой матерью, но если предоставите документы, которые подтверждают, что отец не принимает участия в ребенке работодатель может их принять. Компенсацию за ежегодный отпуск и доп.отпуск на детей выплачивают при увольнении автоматически.

7. ®

30.10.2018 керівництво написало, що я повинна написати заяву на звільнення з 01.11.2018. Чи правомірно це?
    в связи с чем? не понятен вопрос.

Мені пояснили, це тим що головний офіс вимагає звільнення з 01.11 за невиконання плану. Але коли я нагадала, що в мене відпустка підписана і отримала відпускні, то безпосередній керівник сказав, що анулюється заяву на відпустку. Чи можливо так?

если уволились, то да - какой может быть отпуск после увольнения? Отпускные останутся как компенсация за неиспользованный отпуск.

11. ®

Видимо она в отпуске должна быmь, а её хотят уволить, вот после отпуска в последний день и уволят.
    Для получения личной консультации по юридическим вопросам обращайтесь:
    ☎️: +38 (095) 211-48-23 ☎️: +38 (097) 449-66-56 ✉: uristka965@gmail.com

вряд ли, она ведь написала
    Але коли я нагадала, що в мене відпустка підписана і отримала відпускні, то безпосередній керівник сказав, що анулюється заяву на відпустку. Чи можливо так?

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права