Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 14 из 14
  1. #11

    По умолчанию



    Доброго дня! Скажіть будь ласка, я працюю заступником директора в спортивній школі, з 14.11.2018р., в звязку із звільненням диретора, мене призначили В.О. директора. Для призначення мене директором мені потрібно звільнитися із заступника директора (сказали згідно п.5 ст.36 КЗпП України) , піля цьго департамент мене призначить директором. Чи маю я право себе звільняти?



  2. ®

  3. #12

    По умолчанию

    Здравствуйте. Почитайте устав или положение о школе - кто принимает-увольняет директора. Как правило, директор издает приказ на себя на основании решения вышестоящей организации/учредителей. Не понятно, зачем вам увольняться, чтобы приняться в ту же организацию, и как можно уволиться по переводу из одной организации в неё же.

  4. #13

    По умолчанию

    Приймає і звільняє з посади директора засновник або центральний орган виконавчаї влади (тобто Департамент освіти та гуманітарної політики). Згідно ст.23 закону України "Про позашкільну освіту" всих інших працівників ДЮСШ приймає і звільняє з посади директор.

  5. #14
    Регистрация
    17.04.2007
    Адрес
    Хмельницкая область
    Сообщений
    2,261

    По умолчанию

    Для чого звільнятися? Це переведення на іншу посаду з посади заступника в одній і ті й же організації. Інша справа, якщо вас переводять на іншу посаду в іншу організацію, тоді звільнення за п.5 ст.36. Це можна зробити, скажімо, рішенням сесії органу місцевого самоврядування, який є засновником Вашого позашкільного закладу.
    Для получения личной консультации по юридическим вопросам обращайтесь:
    ☎️: +38 (097) 411-64-25 ✉: laravitta@ukr.net
    Вне страниц форума консультации платные.

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •