Показано с 1 по 5 из 5

По умолчанию Оренда квартири

Добрий день,
    я є власником 2-ох кімнатної квартири і хочу віддати її в оренду знайомим за дешево (1000 грн/міс + комунальні), щоб приглядали, однак звісно укладу відповідний договір оренди.

Усе хочу робити офіційно, а отже доведется сплачувати податок на прибуток.

Питання, чи має право податкова виставити притензії/штраф тощо., щодо неринкової вартості оренди квартири?
    Також цікавить, чи потрібно буде щомісяця готувати якісь документи (наприклад: акти виконаних робіт, акт передачі орендної плати тощо)?

2. ®

Доброго дня.
    1. Не буде претензій.
    2. Не потрібно.

Важливо, щоб юридично правельний був складений договір оренди, а не скачений з інтернету, та зробити акт прийому/передачі майна, квартири.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 ✉: uristka965@gmail.com

Дякую за оперативну відповідь )

А ще, ну просто з цікавості, у нас є тотальна несплата податків, хоча договори оренди є підписаними. Вони ж не втрачають від цього своєї сили? І у випадку коли настає якась притензія і подається справа в суд, згідно договору оренди, власники, які не сплачують, просто будуть оштрафовані податковою. Чи ні?)

І ще одне питання назріло : в найгіршому випадку, якщо квартиранти не сплачують чи псують майно висилити їх можна лише в судовому порядку ? Тобто ще + 3/6 місяців, чи можна просто покликати міліцію і показати договір, згідно якого вони повинні з'їхати скажімо впродовж 1 дня?

На дійсність правочину це не впливає

Якщо податковій буде відома така інформація, тоді податок нарахують, можуть і штраф за несвоєчасну сплату.

З 01.01.2013 р. обов’язковій реєстрації, підлягає право оренди (суборенди) будь-якого нерухомого майна, якщо договором оренди житла передбачено право користування на термін 3 роки і більше.

У нас поліція давно вже. Примусове виселення можливо лише за рішенням суду, підстави для задоволення Ваших вимог залежатимуть від їх обґрунтованості, та виходячи зі змісту договору оренди щодо його розірвання та наслідків. Тому я акцентувала Вашу увагу, що юрист повинен складати договір, щоб Ви мали надії на певні гарантії.

Роз'яснення щодо оподаткування доходів від оренди житла викладені у Листі ДФС від 18.10.2016 №10941/З/99-99-13-01-03-14
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 ✉: uristka965@gmail.com

7. ®

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права