Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 13 из 13
  1. #11

    По умолчанию



    Простите я вас не понял. Существует же стаття ч.2 ст.189 - именно в такой редакции "У разі невиконання одним із батьків свого обов'язку за договором аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса". Как это же вимагає розірвати договір и при єтом позивачка изменила редакцию ст.189 на свій розсуд.



  2. ®

  3. #12
    Регистрация
    28.06.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    9,766

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от AndriiP Посмотреть сообщение
    тобто питання розірвання договору щодо сплати не врегульовано нормами СК України.
    вы упорно стараетесь увидеть только то, что выгодно именно вам, поэтому не видите реалий.
    "аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса"
    разницу между "могут" и "исключительно только так и никак иначе" замечаете?

    "при відсутності домовленості сторін про врегулювання спору щодо виконання умов договору, договір може бути розірвано за рішенням суду" - определено на уровне Закона вне зависимости от того, что вы напишете в договоре (даже заверенном нотариально)
    и этот факт делает ваши попытки перечитать закон иначе бессмысленными.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

  4. #13

    По умолчанию

    Відповідно до п.16 Постанови Пленуму Верховного Суду України №3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» від 15.05.2006 року, у разі невиконання батьком (матір'ю) свого обов'язку за договором стягнення аліментів здійснюється не за судовим рішенням, а на підставі виконавчого напису нотаріуса органом державної виконавчої служби.

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •