Показано с 1 по 3 из 3

По умолчанию Не цільове використання земельної ділянки: містобудівні умови та обмеження

Доброго дня. Виникла така ситуація:
    є земельна ділянка, в оренді, згідно Витягу з ДЗК, цільове призначання землі: 11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.
    Вид використання земельної ділянки: для обслуговування виробничої бази.
    На землі є об'єкт нерухомості - не завершене складське приміщення (у власності)
    Згідно проекту, хочу побудувати криту стоянку для автомобілів та складські приміщення.
    Архітектура не дає містобудівних умов, причина - це цільове призначення земельної ділянки.
    Ходив в архітектуру, на словах заступник начальника управління "пояснив" що будівництво не можливе на даній ділянці, так як в мене в договорі оренди написано - для обслуговування виробничої бази. Те що є слова "розміщення та експлуатації" - нікого це цікавить. Що робити? Порадили змінити цільове призначення землі, бажано на "будівництво критої стоянки та складських приміщень". Але це більше року часу.
    Був вже не в одного юриста, всі як один говорять - це все бред, можна будуватися. Хочу писати звернення в обласну архітектуру (так порадили), але мушу бути впевненим, що я правий.
    Може хтось чимось допоможе. Дякую

2. ®

Наскільки я зрозумів земельну ділянку було надано в оренду для конкретних цілей (виду використання), а саме: для обслуговування виробничої бази. Тобто орендодавець надав в оренду з.д. тільки для обслуговування. Про будівництво в договорі, напевне, не йдеться.
    Цитата Сообщение от Blinkin Посмотреть сообщение
    Порадили змінити цільове призначення землі, бажано на "будівництво критої стоянки та складських приміщень".
    Немає такого виду цільового призначення земельної ділянки, це вид використання. Цільове визначається за цим документом http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1011-10
    Цитата Сообщение от Blinkin Посмотреть сообщение
    Був вже не в одного юриста, всі як один говорять - це все бред, можна будуватися.
    Будуватись можна, але повторюсь - орендодавець надав земельну ділянку для "для обслуговування виробничої бази". Вносьте зміни до договору оренди.

Цитата Сообщение от Verax Посмотреть сообщение
    Будуватись можна, але повторюсь - орендодавець надав земельну ділянку для "для обслуговування виробничої бази". Вносьте зміни до договору оренди.
    не дуже розумію, як ці 2 частини одного речення сумісні) ви маєте на увазі, що можна побудувати щось, але це "щось" має бути лише для обслуговування? Тобто крита стоянка явно не підходить під "обслуговування виробничої бази", так?
    якщо вносити зміни - ці зміни відбуваються також через Міськраду? Як нам розповідали в архітектурі - треба робити новий проект і потім 2 сесії міськради.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права