Показано с 1 по 4 из 4

По умолчанию Реконструкція житлового будинку під гараж з проживаючою там людиною

Добрий день!
    Підкажіть в такому питанні. Я проживаю і є одноосібно прописана в частині будинку, але не є власником (власником є мій двоюрійний брат (право власності він набув у 2006 році,+приватизував землю біля будинку, я ж прописана і проживаю з 1996р (але там інша історія)), випадково через відкриті джерела дізналась, що він отримав будівельний паспор т на реконструкцію частини житлового будинку під гараж, і по схемі забудови земельної ділянки гаражем має бути та частина будинку де я проживаю.
    Питання чи є це законно. З чого мені почати доказувати своє існування в цьому будинку (квартплату оплачую я але по о/р власника тобто брата, чеки на руках)
    На яких підставах переводять житловий будинок в нежитловий, адже по цьому паспорту існує лише одна адреса (я проживаю Ст.Бандери 15 кв.1 (одна частина будинку) Ст.Бандери 15, кв.2 (інша частина будинку там інші власники і інші люди живуть) і Ст.Бандери 15а (це був новий будинок який побудував брат на земельній ділянці біля старого будинку) і по документам зараз виходить, що є лише адреса Ст.Бандери 15а (15, кв 1 - відсутня, єдиний доказ, прописка в паспорті) але тепер виходить, що я живу і прописана в неіснуючому будинку.

2. ®

Собственнику нельзя запретить распоряжаться своей собственностью.
    Возможно, при хорошем адвокате, его можно вынудить как-то позаботиться о зарегистрированных в жилье несовершеннолетних, и то сомнительно.
    Нет смысла разбираться в законности его манипуляций, в любом случае Вам он ничего не обязан обеспечивать.
    Какая разница, сколько лет моим потертым кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Так заборонити неможна. Але там зараз ми з ним у судовому порядку оспарюємо законність одноосібної власності( процес дуже важкий і довгий. Тому і хотіла поцікавитись думкою кількох фахівців. Дякую за відповідь

Что вы хотите выяснить? Законно ли «він отримав будівельний паспорт на реконструкцію частини житлового будинку під гараж»? Для «что-то сказать» нужно смотреть документы.
    А тот факт, что вы судитесь, то пока он собственник и суд не запретил ему никак реализовывать своё право собственности, он вправе своей собственностью распоряжаться.
    Какая разница, сколько лет моим потертым кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права