Показано с 1 по 7 из 7

По умолчанию Зняття статусу "Службового" з отриманого службового житла

Доброго дня..
    Допоможіть, будь ласка, з правовою консультацією в такому питанні:
    Про себе:
    я - діючий (кадровий/за контрактом) військовослужбовець, офіцер (календарна вислуга без перерви - 22 роки),
    учасник АТО з початку конфлікту на сході України (тобто з 2014 року) (іменно АТО, не плутати з УБД типу Іраку, Сьєрра-Леоне отримані ще до 2013 року тощо)..
    одружений (дружина не військовослужбовець), маю сина (10 років)..
    Тепер по суті:
    на даний час я проходжу дійсну військову службу у місті (Ж), де складом сім'ї утримую службове житло з 2х кімнат (61.8 кв.м загальної площі, або 32.15 кв.м жилої площі);
    у другому населеному пункті (Б), за місцем проживання батьків (мого дитинства) за мною рахується участь у приватизації батьківської квартири, а саме 1/4 батьківської квартири (квартира 52.8 кв.м загальної площі, або 31.3 кв.м - жилої площі), тобто, відповідно права власності за мною рахується 13.2 кв.м загальної площі (в документів вказаний тільки розмір загальної площі, як я розумію, якщо 1/4 від жилої площі цієї ж квартири - це 7.825 кв.м)..
    дружина - не учасник приватизації..
    на квартирному обліку перебуваю складом сім'ї за місцем проживання та проходження військової служби..
    Наразі стоїть питання про виведення отриманого службового житла у місті (Ж) за вислугою, що становить більше 20 календарних років та як учасник АТО..
    1. Як може вплинути факт моєї участі у приватизації в іншому місті при знятті статусу службового житла з утримуємого житла?
    По суті, за нормою забезпечення: вимога, не вище 13,65 кв.м жилої площі на людину..
    Маємо: отримана площа службової квартири у місті (Ж) 32.15 кв.м + 7.825 кв.м приватизації у місті (Б) = 39.975 кв.м., ділимо на 3 члена = 13.325 кв.м., що не перевищує вищевказану норму забезпеченості по жилій площі у 13.65 кв.м... але це ж по жилій площі.. де гарантія, що при розгляді питання, ГКЕВ до жилої площі службового житла у місті (Ж) 32.15 кв.м замість 7.825 кв.м жилої площі по приватизації у місті (Б) не додасть вписані у Свідоцтво 13.2 кв.м загальної площі.. Тоді 32.15 кв.м. + 13.2 кв.м. = 45.35 кв.м. ділимо на 3 члена = 15.11 кв.м, що вже перевищить норму забезпечення в описані 13.65 кв.м. на людину..
    2. Якщо все ж будуть враховані не 7.825 кв.м жилої площі по приватизації у місті (Б), а вписані у Свідоцтво 13.2 кв.м загальної площі, то чи є сенс все ж вибити якусь довідку (з БТІ тощо) міста (Б), де буде якесь розмежування на жилу та загальну площу, що перебувають на мені за приватизації (якщо це можливо)..
    3. Чим можна мені аргументувати конкретно після чергового повернення документів після розгляду ГКЕВ з приводу розслужеблювання як не реалізовані (з резолюцією "Не доцільно") ??
    Тож і вислуга 22 роки, і АТО? а тут якийсь піп..ць вибачте, генералам та іншим верхівкам доцільно, а звичайному люду - не доцільно..
    В чому ж все таки правда ? За що Ми воюємо та кого від кого захищаємо ?
    Заздалегіть дякую за відповідь..

2. ®

Чи вірно я зрозумів, що документи щодо зняття статусу "службова" з квартири Ви вже подавали, але вам відмовили?

Ні.., особисто я документи на "розслужеблювання" ще не подав.. мій пакет документів на стадії дозбору чергових довідок.. КЕВ міста (Ж) ще не пропускає..
    (Щодо не реалізованих документів, то це ситуація сусідів, яким неодноразово повертали документи з розгляду ГКЕВ (м. Київ) з резолюцією "Не доцільно", але він ще служить, підполковник, 27 років календарної вислуги, АТО і продовжує далі будоражити КЕВ своїми документами.. - подано прикладом до слова і теми не стосується..)
    Тому і мої питання 1, 2 та 3 стосовно мене..
    Дякую..

Тоді подавайте... Ще ні один папірець не подали в КЕВ, а без них і вийде "нічого". Можу повідомити Вас тільки про те, що розслужеблення квартири, то не обов"язок КЕВ та інших структур від кого це залежить, а виключно від можливостей і бажання Вашого керіництва. А прогнозами без вивчення документів займатися юрист навряд чи буде. КЕВ все одно витребує всі можливі документи (Ваші та дружини) де і підрахують всю "квадратуру", чого і скільки. Можливо на форумі хтось і знайдеться з юристів, хто візьметься за це.

Я і сам розумію, що і витребують, і підрахують..
    Але ж як підрахують ? В тім і питання, як аргументувати ці підрахунки ??

7. ®

Просто нагадаю, що ЗАКОНОМ України, про соціальний захист ветеранів війни і грантії їх соціального захисту...." навіть інвалідам війни повинна бути надана житлова площа протягом 2-х років... За своїм досвідом можу попередити, що навіть інваліди 2-ї вітчизняної війни далеко не всі отримали належне навіть до цього часу. Розумію, що та категорія Вас практично не цікавить, бо у Вас приватизація наявного житла, але, навіть враховуючи Ваш статус учасника АТО, у позитивному вирішенні Вашого питання ніхто ніяких гарантій не надасть як і інвалідам минулої 2-ї війни). Вибачте... Нічим Вас не порадую. Дай боже щоб у Вас склалося так, як Ви бажаєте.

Вам не здається що жодне питання так і не розкрите.. Я бачу тут теж ніхто ні в що не вникає і особливо не розбирається.. бо у нас приватизація, а яка вона там ця приватизація, 1 кв.м чи 101 кв.м це вже не важливо.. до дідька.. Десь це вже вже ми проходили.. вам не здається ?? Загальні фрази.. загальні ссилки.. загальні відписки.. як завжди конкретики ж ніякої..
    Дякую..

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права