Показано с 1 по 5 из 5

По умолчанию Здача екзаменів за іншу особу

Яка відповідальність може бути у випадку, якщо мій друг постарається здати ЗНО за мене, а саме: прийти в пункт здачі екзаменів, представитися іншою особою і все написати?!

2. ®

Поступать будете в медецинский? И Ваш товарищ будет за Вас всё сдавать? В итоге именно к Вам попадёт его первенец и вы просто запорете ребёнка человека который Вам помогал. А потом дальше будете всем вместе говорить как Вы оба обманули жизнь.
    И так куда бы Вы не поступили (юридический, строительный .....)
    Сколько у государства не воруй, своего не вернёш.
    Люди станут свободными и счастливыми только тогда, когда сумеют сократить свои потребности настолько, чтобы не зависеть от общества и государства. (Диоген).

Відповідальності як такої не буде. Але якщо обман викриють, то результати зданого таким чином ЗНО анулюють, а неофіційно ставлення і до Вас, і до Вашого друга при спробах вступу до пристойних ВНЗ може стати "особливим", а цього ні Вам, ні особливо йому непотрібно.

Я просто вже навчаюсь в престижному ВНЗ на юрфаці (бюджет), от і вирішив дізнатися, яка може бути в мене відповідальність за дане правопорушення (здачу ЗНО за друга). Як виявилося мене все-таки можуть відрахувати з університету, оскільки в Наказі Міністра Освіти йдеться (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0427-96):

14. Студент може бути відрахований з вищого закладу освіти:
    - за власним бажанням;
    - у зв'язку з переведенням до іншого вищого закладу освіти;
    - за станом здоров'я на підставі висновку ЛКК;
    - за академічну неуспішність;
    - за порушення навчальної дисципліни і правил внутрішнього
    розпорядку вищого закладу освіти;

А тепер уривки з Правил внутрішнього розпорядку (https://law.univ.kiev.ua/ua/studentu...ro-bono/2497):
    8. Дбати про честь та авторитет університету, дотримуватися норм етики, не допускати протиправних та аморальних вчинків, бути дисциплінованим і охайним в університеті та за його межами. Утримуватися від дій, які б заважали іншим студентам чи працівникам університету виконувати свої службові обов’язки.

Словом, пан чи пропав...

О да Вы идёте по стопам юридического сериала "Форс мажоры". Прям как оттуда взято
    Сколько у государства не воруй, своего не вернёш.
    Люди станут свободными и счастливыми только тогда, когда сумеют сократить свои потребности настолько, чтобы не зависеть от общества и государства. (Диоген).

7. ®

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права