Показано с 1 по 2 из 2

По умолчанию Рішення про коригування митної вартості товарів

Стаття 368.
    Посилка вартістю 170 доларів їхала Новою Поштою на фізичну особу з Китаю та була затримана на таможні. Звернувся до брокерів Нової Пошти та надав усі дані, щодо вартості.
    Якщо прийняли Рішення про коригування вартості, не враховуючи мої документи (стверджують що можуть бути підроблені). Переоцінили посилку з 170 доларів на 550 доларів (бо знайшли таку ціну на сайті на момент переоцінки) не зважаючи на виписки з ПейПелу та Банку, де вказана ціна яку я заплатив (на момент покупки була акційна ціна набагато нижча).
    Кажуть, що скасувати Рішення про корегування вартості можна тільки через суд. Чи це правда?
    Найшов Стаття 55. Коригування митної вартості товарів (9 підпункт), але інспектор говорить що це тільки для юридичних осіб можна доповнити документи, а для фізичних тыльки через суд.
    Як можна це зробити без суду? Можливо через скаргу? На кого треба писати скаргу? Чи на брокера чи на інспектора який принімав рішення? Чи на обох, так як не надають повної інформації, ніяких пояснень чому така ціна і т.д.
    Як саме і кому потрібно писати скарги на брокера Нової Пошти та на таможного інспектора?
    Дякую за відповіді.

2. ®

Вам в любом случае нужно писать всем, кому сочтете нужным (с кем собираетесь судиться). Обосновать свою правоту и просить выполнить ваше требование. Получив отказ, можно обращаться в суд.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, если я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права