Показано с 1 по 4 из 4

По умолчанию Інтернет-шахрайство

Доброго вечора!
    Людина я довірлива, от і розвели мене. Ось у чому справа: минулого лютого вирішив я купити собі телефон. Пішов на ОЛХ, знайшов «вигідний» варіант. Переписувався з людиною, потім він мені подзвонив. З розмови зрозумів, що людина «порядна», сімейна. Щоб жінка не переживала, як він мені казав, домовились про повну передплату. Надіслав я йому 7400 грн через вебмані. Далі почалося найцікавіше: телефону нема, він у кума/друга/свата/брата, гроші поверну обов‘язково, але зараз нема і т.д і т.п. Служба підтримки вебмані відповіла, що він уже не обслуговується у них і доступу до рахунку немає. Написав я на нього заяву в поліцію, вони «провели розслідування», нічого від них я не отримав. Тим часом «сімейна» людина викинула сімку. Ось я і залишився без грошей. Що мені робити? Реально ще все повернути?

2. ®

Доброго дня. Спробуйте звернутися сюди https://cyberpolice.gov.ua/declare/

Пожалуйста, ну, хоть какую-нибудь связь Вашей ссылки с рассказом топ-стартера укажите.
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Если полиция не помогла, значит не реально. Ну, только если вдруг у него акцент и вы его встретите где-то случайно и узнаете по голосу. Хотя, скорей всего он находится в местах не столь отдаленных. А на будущее - на сегодняшний день та же нова пошта достаточно безопасный посредник (в плане того, что товар вам пришлют и вы сможете его проверить до оплаты, но не факт, что он нужного качества). А всякие перевод на веб мани, на счет по номеру телефона и даже пополнение карты банка не являются гарантией от мошенников.
    Юридические услуги в Одессе 093-73-22-73-6 Николай

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права