Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1

  Восклицание Сломал голову над этой задачей  Така ситуція бюджетна установа (БУ) уклала договір з ТОВ А. про закупівлю товару (меблів), за договором БУ приймає рішення рішення про оплату товару після оплати накладної. Оскількі сума товару була велика більше одного мільйону грн., за умови відсутності асигнувань БУ не змогла виконати свої зобовязання у строки, у звязку з чим між БУ та ТОВ А було укладено договір безкоштовного зберігання, а товар було передано ТОВ А відповідно до цього договору. Пройшов значний перебіг часу БУ за відсутністю у неї коштів так і не виконала своїх зобовязань по сплаті суми за товар, сам товар знаходиться на зберіганні у ТОВ, зазначена сума боргу висвітлена в усіх звітах, а необхідність у товарі закінчилась.
  БУ неодноразово надсилла листи до ТОВ з метою розірвання договорів, однак на адресу повертаються листи як невручені.
  БУ звернулось до суду з позовом про розірвання договору поставки оскільки саме за цим договором у БУ виникла заборгованість.
  Отже ситуація така звернутися до суду з П/З про визнання правочину недійсним БУ не могла оскільки правочин відповідав вимогам законодавства, а задовільнити заяву про розірвання суд не може оскільки відповідач не порушував зобовязання. ТОВ не реагує на дзвінки та поштові повідомлення.
  Як БУ вийти з цієї ситуації
 2. #2
  Регистрация
  09.07.2009
  Адрес
  Харьковская обл. Змиевской район
  Сообщений
  8,665

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •