Показано с 1 по 6 из 6

По умолчанию електро лічильник рахує електроенергію в два рази швидше ніж на йому написано

Добрий день. Прошу допомоги , чи підказки що можна зробити по такій проблемі.
    Справа в тому , що вмене , електро лічильник рахує електроенергію в два рази швидше ніж на йому написано . Пояснюю на електролічильнику біля контрольно імпульсивної лампочки написано що при споживанні одного киловату електроенергії він робить 3200 імпульсів (3200imkv|h ) , а вмене при 1600 імпульсах він нараховує киловат.Для вирішення цієї проблеми три рази писав заяву на заміну лічильника якого мені тричі міняли . Ви неповірите але попав я на нормальний лічильник тільки після особистої бесіди з заступником начальника РЕС . Але пісьля трьох місяців мій лічильник знову почав меене дурити. Звернувшись знову до зама з заявою на заміну лічильника він відповів що вони уже лічильники міняють тільки після перевікрки. На яку я маю сам його завести і за перевірку заплатити 800грн. На превірку я везти і платити непогоджуюсь так як вмоїх знайомих була подібна історія і перевірка непідтвердила про несправність лічильника . В нас є такі підозри , що це одна і таж контора. І я нерозумію коли несправнісь на лице яка ще перевірка може бути . Яж не їду на діагностику коли вмене спустило колесо. І такий лічильник стоїть не нетільки в мене одного , в сусідів теж є такий випадок. Я всім раджу перевірити свій та щей з теперішніми тарифами. Спробую пояснити як це зробити. Біля контрольно імпульсної лампочки написано 3200imkv|h або 6400imkv|h тобто це стільки лампочка разів мигає при використанні одного киловату незалежно за який час чим більше споживання тим швидше лампочка мигає. Щоб нерахувати 3200 чи 6400 разів так як наш останній диск на табло має 100 поділок ділим наших 3200 чи 6400 на 100 і виходить 32 чи 64 імпульси при споживанні однієї сотої киловату, при цьму наш останній червоний диск на пулт табло має на одину соту збільшитись коли він це робить це видно і чути щолчок.Тобто стоїм дивимось на останній диск доки він не щолкне після щолчка починаем рахувати імпульси лампочки при 32 чи 64 імпульсах диск маї зробити щолчок. Якщо раніше значить він рахує в два рази швидше.Наразі дякую . Чекаю порад.

Извините, а на юридический форум Вы с какой целью этот текст выложили? Для юристов это полная белиберда. И не только для юристов. Эти "тема" и текст крутятся уже лет 5 на всяких тухлых "ресурсах". И не только украинских.

И чё? Каких "порад" Вы от юридического форума "чекаю"?
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Цитата Сообщение от Abbadon Посмотреть сообщение
    Извините, а на юридический форум Вы с какой целью этот текст выложили? Для юристов это полная белиберда. И не только для юристов. Эти "тема" и текст крутятся уже лет 5 на всяких тухлых "ресурсах". И не только украинских.

И чё? Каких "порад" Вы от юридического форума "чекаю"?
    Чекаю підказки якої чи що , як можна з юридичної сторони зобовязати РЕС не ставиті лохотрони на наші будинки .
    Якщо ві не маєте ніякої поради то можете мовчки прочитати і все а не критикувати моє питтання. Чи ви біль нічого не вмієте?

Цитата Сообщение от Анатолійй Посмотреть сообщение
    На превірку я везти і платити непогоджуюсь так як вмоїх знайомих була подібна історія і перевірка непідтвердила про несправність лічильника
    Не хотите проверять, пользуйтесь тем, что имеете.
    Если у кого-то была та же история - это не аргумент для вашего конкретного случая. Ваше мнение - это только ваше мнение.
    Можете за свои деньги заказать независимую экспертизу счетчика, если "є такі підозри , що це одна і таж контора".
    Других вариантов, кроме как получить заключение о пригодности/непригодности вашего прибора, еще не придумали.
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 03.03.2017 в 13:37.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Большое спасибо

Ржунимагу! Вот уж что меня меньше всего интересует, так это Ваши "вказивки", что мне делать - писать ли (или не писать) и если писать, то что именно.

Извините, уважаемый, не Вам указывать участникам форума. Правила форума почитайте. Кстати, вполне возможно, что ума бы прибавило в интернете поискать что-нибудь по этой "теме". Может быть, не смешили бы юристов своими "вопросами". Вам уже РЭС давно "ответил". При этом, тоже самое, что и здесь. И чё? Ответ РЭСа не понравился, думали, ответ юристов понравится больше?

Так что, уважаемый, "не говорите мне, что мне делать, тогда я не буду говорить, куда Вам идти". Quid pro quo.
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права