Показано с 1 по 5 из 5
  1. #1
    Регистрация
    01.12.2007
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    62

    По умолчанию Е-декларування



    Підпрємство є наукова установа яка підпадає під дію ЗУ «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700 з 01.01. 2017р., але ст.45 Закону № 1700 доповнено новою частиною п’ятою яка передбачає, що дія розділу VII цього Закону (відносно подання Е-декларацій) не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій науки крім керівників науково-дослідних інститутів та інших наукових установ.
    Враховуючи вищенаведене, чи правильно ми розуміємо, що тільки директор УкрДГРІ підпадає під другу хвилю Е-декларування?
    Chelsey




  2. #2
    Регистрация
    17.04.2007
    Адрес
    Хмельницкая область
    Сообщений
    2,262

    По умолчанию

    З цим питанням не все так однозначно. З одного боку, в ч. 5 ст. 45 Закону № 1700 чітко визначено, у кого саме залишився обов’язок подавати Е-декларації, а з іншого, некоректним є саме формулювання. Так у Законі, сказано, що декларації не подають посадові особи закладів науки, крім керівників науково-дослідних інститутів та інших наукових установ. Залишається не зовсім зрозуміло, кого саме звільнили від Е-декларування. Думаю, що йдеться про заступників керівників зазначених установ. Директор установи подає декларацію однозначно.
    Для получения личной консультации по юридическим вопросам обращайтесь:
    ☎️: +38 (097) 411-64-25 ✉: laravitta@ukr.net
    Вне страниц форума консультации платные.

  3. #3
    Регистрация
    07.05.2008
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    1,790

    По умолчанию

    Директор точно підпадає. А от щодо заступників директора краще прямо запитати в НАЗК, тому що бували випадки, коли слово "керівник" у нас в країні тлумачилось досить оригінально і включало також і заступників першої особи.

  4. #4
    Регистрация
    01.12.2007
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    62

    По умолчанию

    Цікаво, а в НАЗК в телефонному режимі дадуть відповідь. Якщо подавати офіційний лист про роз'яснення, то до 1 квітня вони можуть і не встигнути відповісти.
    Chelsey

  5. #5
    Регистрация
    28.06.2010
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    12,106

    По умолчанию

    Дать-то они дадут, но каким образом вы потом доказывать будете, что вам именно так сказали.
    За "сказали" с кого спрос?
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели




Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •