Показано с 1 по 7 из 7

По умолчанию Позапланова перевірка

На підприємство прийшли працівники ДФС з позаплановою перевіркою (на підставі рішення суду), перед перевіркою пред"явили не службові посвідчення а довідки ДФС, що вони дійсно там працюють.
    На мої заперечення що вони зобов"язані пред"явити службові посвідчення написали: все у відповідності до наказу ДФСУ №207 від 23.10.2014р.
    Ваша Думка, - чи можу я їх недопустити ...

--- Update ---

по такій філософії і працівники поліції можуть пред"являти довідки коли зупиняють авто

Цитата Сообщение от ks_buhgalter Посмотреть сообщение
    все у відповідності до наказу ДФСУ №207 від 23.10.2014р.
    вы с наказом ознакомились?
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

да, мають право видавати довідки, нічого не сказано що мають право перевіряти на підставі довідок, чітко прописано в ПК, а даний наказ не зареєстрований в мінюсті

вызываете полицию и заявляете о вымогательстве или мошенничестве. пускай проверяют. печати можно заказать в любой мастерской, а бланки можно в интернете набрать сколько угодно. если отказываются показывать посвидчення значит мошенники.

я їх особисто знаю, вони там дійсно працюють, інші документи для перевірки нормальні, просто в дфс немає бланків, а пк чітко говорить - службові посвідчення, немає виключень на зразок "інший документ"!!!

Цитата Сообщение от ks_buhgalter Посмотреть сообщение
    я їх особисто знаю, вони там дійсно працюють... а пк чітко говорить...
    тогда ваши дальнейшие действия зависят от того, какое впечатление о себе вы хотите оставить проверяющим еще до начала проверки.
    если "мы с вами дружим" - это одно.
    если "я сам поступаю по закону и требую чтить закон от всех" - это другое.
    Какая разница, сколько лет моим кедам, когда я хожу в них по Парижу.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

саме так я і хочу, все по закону, я їх допустив до перевірки, але я чудово знаю їхні методи, от тепер і готуюся.
    може в когось вже таке було, в реєстрі судрішень такого не знайшов, але ж це не тільки в них немає службових посвідчень, полюбе такі випадки є ще, от і хочу знати - чи вірним буде під кінець їм сказати: ви неправі, - ідіть геть ...

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права