Показано с 1 по 6 из 6

По умолчанию Чи справді будівельний паспорт безкоштовний?

®

Вітаю, може хтось отримував будівельний паспорт, підкажіть, пліз. Звернулися у відділ архітектури і містобудування з документами на видачу нам будівельного паспорту. В законі прочитали - безкоштовно. А там тьотя каже - платіть 1300 грн. Я їй про закон, а вона мені - все вірнооооо, видача безкоштовно, а ось розроблення платне. Що робити в такому випадку? Дякую.

2. ®

Цитата Сообщение от Ozira77 Посмотреть сообщение
    видача безкоштовно, а ось розроблення платне
    Вы уверены, что вам предлагали заплатить за "розроблення" строительного паспорта? Или вам предложили разработать проект строительства и включить его в строительный паспорт?
    Думаю, Вам пытались навязать дополнительную услугу. Для объектов строительства, на которые предоставляется строительный паспорт, разработка проекта строительства осуществляется исключительно по желанию заказчика. Откажитесь от этой услуги.
    Если вы видите препятствия, значит вы отвлеклись от цели

Дякую за відповідь. У відділі архітектури, вона сказала що кошти сплачуються за розроблення саме паспорту. Цікавить мене тільки паспорт. Думаю що це "розвод" буду уважною. Значить за будівельний паспорт я нічого не повинна платити.

Значить за будівельний паспорт я нічого не повинна платити.
    Из каких соображений был сделан подобный вывод? Мною это не утверждалось.
    Речь шла о том, что вам вполне могли навязывать дополнительные услуги, добровольность выбора которых отмечена в НПА.

В законі прочитали - безкоштовно. А там тьотя каже - платіть
    В каком законе вы нашли ссылку на безоплатность выдачи строительного паспорта?
    В ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності я этого найти не смогла.
    [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ]

И в приказе Про затвердження " Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної дiлянки" тоже.
    [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. ]
    Последний раз редактировалось elegia_irina; 29.10.2016 в 17:36.

ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про регулювання містобудівної діяльності "Стаття 27. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки
    3. Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів..."

НАКАЗ 05.07.2011 № 103
    Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки
    "2.1. Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Будівельний паспорт надається уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів, до якого входять:"

Так і чиновниця підтверджує, що безкоштовно але трактує якось по своєму, видача безкоштовно, а от якесь розроблення (такого терміну навіть в законі не має) - платне. Я навіть заяву подаю, яка називається ЗАЯВА
    на видачу будівельного паспорта
    , ніяких розроблень і виготовлень там не передбачено - тілько один термін ВИДАЧА.

7. ®

Таки да, вы правы. Я среди ночи не усмотрела в тексте нужного словосочетания.
    Тогда остаётся обьяснить тетке, что в соответствии с законом вы платить ничего не собираетесь. Если не поймёт, придётся вам письменно просить от них письменное обоснование законности требования оплаты. Или, чтобы было быстрее, для начала посетить руководителя данной тётки.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права