Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17

По умолчанию Допоможіть з поверненням депозиту

Зразу хочу вибачитись за назву теми, тому що в одному реченні описати мою проблему важко.

Рік тому пішов у банк, забрати свій депозит (сума 50К грн), виявляється мого депозиту в банку нема, сказали підійти через декілька днів (у них там колишня працівниця банку вкрала грошей на декілька мільйонів і втекла з ними). Через декілька днів прийшов знову - сказали писати заяву в службу безпеки банку, написав. Потім прийшов лист від банку - ніби так і так - ваша заява розглянута, проводиться розслідування. В самому ж банку сказали йти писати заяву в міліцію.

Пішов в місцевий УБОЗ, написав заяву (заявників таких як я більше 50 людей). взяли зразки мого підпису і сказали чекати експертизи, чи справіжні вони. Експертизу робили (то вже інший підрозділ в нашому МВС) більше півроку. Нарешті зробили експертизу, все справжнє (по-іншому і бути не могло) - мій підпис, печатка банку, підпис працівника банку (який вкрав гроші). В УБОЗі відправили результати в банк, в банку знову сказали чекати. Пройшло знову трохи часу,- банк ліквідовується, дзвонять з банку, щоб я прийшов написати заяву.

Написав заяву (відправив рекомендованим листом, відповідь ще не прийшла) на ім’я уповноваженої особи Фонду гарантування про повернення мого “проблемного” депозиту. Але в банку працівник сказав, що це справа марна і що краще йти до суду зразу.

Так як я не маю юридичної освіти, то звернувся до адвоката. Адвокат послухав це все і сказав, що справа важка, безнадійна і т.д, (що були подібні випадки в іншому банку) але зауважив, що якщо б було людей 10 і сума більша в 10-15 раз, то тоді міг би взятись (і то без гарантій), а за мою скромну суму - то навіть нема змісту починати. Порадив знайти контакти інших людей, що втратили гроші. Контакти їхні в банку не дають, в міліції також.

Підкажіть, порадьте, що робити в даному випадку.

2. ®

фонд гарантирования прав.
    если в банке депозит "закрыт", то им возвращать нечего.
    а вам остается найти грамотного адвоката.
    правда, оплата его услуг будет не маленькой.

Если у Вас есть надлежащим образом оформленный депозитный договор и подтверждение внесение денежных средств на депозит, не должно быть проблем с иском к банку, тот факт что работник украл деньги с банка на Вас никак не влияет, это не Ваша забота, Вы деньги передали в соответствии с требованиями закона, Вам должны вернуть.
    С Ваших слов, выиграть дело у банка не сложно, вероятно для адвокаты Вы были "мелкой рыбежкой" ищите другого.

Цитата Сообщение от Чудовище Посмотреть сообщение
    Если у Вас есть надлежащим образом оформленный депозитный договор и подтверждение внесение денежных средств на депозит, не должно быть проблем с иском к банку, тот факт что работник украл деньги с банка на Вас никак не влияет, это не Ваша забота, Вы деньги передали в соответствии с требованиями закона, Вам должны вернуть.
    С Ваших слов, выиграть дело у банка не сложно, вероятно для адвокаты Вы были "мелкой рыбежкой" ищите другого.

На руках в мене є депозитний договір, платіжка про внесення грошей і висновок, що мій підпис і печатки банку є справжніми.

переговорите с адвокатом, возможно в зависимости от обстоятельств в вашем случае можно будет пропустить шаг взыскания депозита с банка и сразу обжаловать невнесение Вас в списки гарантированыъ выплат от фонда.

7. ®

Цитата Сообщение от Чудовище Посмотреть сообщение
    переговорите с адвокатом, возможно в зависимости от обстоятельств в вашем случае можно будет пропустить шаг взыскания депозита с банка и сразу обжаловать невнесение Вас в списки гарантированыъ выплат от фонда.

На даний момент я не маю офіційного підтвердження, що мене не внесли в списки гарантування виплат. Але в банку сказали, що 99,9%, що мене не внесуть. Також сказали, що на відповідь Уповоноважена особа має 45 днів (відправив їй рекомендованого листа із заявою).

А 15 грудня завершиться формування списків (наскільки я розумію після завершення вже нічого не можна буде відсудити, якщо я помиляюсь - поправте).

З.І. Завтра буду пробувати йти до іншого адвоката.

Звернувся до іншого адвоката, була трохи інша розмова. Надіюсь, що буде все добре.

держите нас в курсе дела)

11. ®

Є апдейт
    Вчора був суд (якесь там вже 4 чи 5 засідання), суд задовольнив заяву повністю (включно з коефіцієнтом інфляції).
    Тепер треба чекати повернення грошей (банк уже декілька місяців в процесі ліквідації).

смотрите чтоб выплату провели через фонд (до 200 000 грн.) а не в порядке очередности удовлетворения требований кредиторов.

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права