Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 15 из 15

Цитата Сообщение от tinka! Посмотреть сообщение
    Боже-боже, чуть вопрос из зала не пропустила! Исправляюсь ))).
    Большое спасибо за внимание, но пока отмечу два момента.... Момент 1-й... Тописктартер к МО никакого отношения не имеет. Он МВД-ешник. "-2-й момент ничего похожего в нормативной базе МВД не нашел.... Ищу конечно.. сравниваю.... Найду - выложу. Нормативные базы хотя и схожи в общем, но нередко разнятся в деталях. Еще раз спасибо.

Нема за що ))). В данном конкретном случае подход будет единый. Объясню почему. Во-первых, у МОУ и МВД был и есть единый общий "пенсионный" закон. Во-вторых, МОУшные приказы, которые я приводила выше, описывающие механизм применения положений закона, все прошли регистрацию в Минюсте (т.е. экспертизу на предмет соответствия положениям Закона - и духу, и букве). Посему не может быть в вашем ведомстве НПА, который бы имел правоприменительную практику той же самой статьи "пенсионного" закона с обратным смыслом, уж извините, но не поверю я в это. Если не найдете самостоятельно, рекомендую обратиться в управление силовых структур вашего главного территориального управления ПФУ. Там есть отдел именно МВДшный. Они и подскажут конкретный искомый документ.
    Мудрый человек никогда не попадет в ситуацию, из которой умный найдет выход.
    Если я молчу, это еще не означает, что мне нечего сказать. С уважением, tinka!

Я знаю, что мне положена пенсия по смешаному стажу. У меня 25 календарных полных. 6 гражданских, 19 календарных стажа в МВД + 2 льготных (общей выслуги в МВД - 21 год). Начисляется ли дополнительные проценты к пенсии на эти льготные? И вопрос был в чем: от какой суммы начисляется выходное пособие? Из чего состоит эта сумма? От последней зарплаты или как-то по-другому?

Цитата Сообщение от Стар Посмотреть сообщение
    Я знаю, что мне положена пенсия по смешаному стажу. У меня 25 календарных полных. 6 гражданских, 19 календарных стажа в МВД + 2 льготных (общей выслуги в МВД - 21 год). Начисляется ли дополнительные проценты к пенсии на эти льготные?
    В случае смешанного стажа возьмут только календари за оба периода. Если будет превышение по календарям сверх 25 - за излишек проценты и добавят. ’

Цитата Сообщение от Стар Посмотреть сообщение
    И вопрос был в чем: от какой суммы начисляется выходное пособие? Из чего состоит эта сумма? От последней зарплаты или как-то по-другому?
    Наказ МВС України від 04.07.2014 № 638 "Про затвердження Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні військовослужбовцям Національної гвардії України та іншим особам":

XXXVIІ. Виплата одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби

37.1. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, що звільняються зі служби за станом здоров'я, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби. У разі звільнення з військової служби за віком, у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, закінченням строку контракту, у зв'язку з безпосереднім підпорядкуванням близькій особі, систематичним невиконанням умов контракту командуванням, а також у зв’язку з настанням особливого періоду та небажанням продовжувати військову службу військовослужбовцем-жінкою, яка має дитину (дітей) віком до 18 років, одноразова грошова допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби виплачується за наявності вислуги 10 років і більше.

37.2. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, при звільненні зі служби за власним бажанням, у зв'язку із сімейними обставинами або з інших поважних причин, визначених Переліком сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року № 413, та мають вислугу 10 років і більше, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 25 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.

37.3. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, при звільненні зі служби у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту військовослужбовцем, за службовою невідповідністю чи у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, у зв'язку з набранням законної сили рішенням суду щодо притягнення до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також тим, які станом на 16 березня 2014 року проходили службу на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і в установленому порядку не продовжили її проходження за межами тимчасово окупованої території України, одноразова грошова допомога, передбачена пунктами 37.1 і 37.2 цього розділу, не виплачується.

37.4. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, у разі повторного їх звільнення зі служби одноразова грошова допомога, передбачена пунктами 37.1 і 37.2 цього розділу, виплачується за період їх календарної служби з дня останнього зарахування на службу без урахування періоду попередньої служби, за винятком тих осіб, які при попередньому звільненні не набули права на отримання одноразової грошової допомоги, установленої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

37.5. Строк календарної служби для визначення розміру одноразової грошової допомоги обчислюється згідно з пунктами 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей».

У разі першого звільнення цих осіб з військової служби до вислуги років для виплати їм одноразової грошової допомоги зараховується також період строкової військової служби.

37.6. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, які в разі звільнення з військової служби мають право на отримання одноразової грошової допомоги, до їх місячного грошового забезпечення, з якого нараховується ця одноразова грошова допомога, включаються:

для військовослужбовців, що звільняються з посад, на які вони були призначені, - оклад за штатною посадою, оклад за військовим званням, надбавка за вислугу років і додаткові види грошового забезпечення (щомісячні надбавки, доплати, премія);

для військовослужбовців, які на день звільнення з військової служби перебували в розпорядженні відповідних начальників (командирів), - посадовий оклад, оклад за військовим званням на день звільнення з військової служби, надбавка за вислугу років, додаткові види грошового забезпечення (щомісячні надбавки, доплати, премія), що отримували військовослужбовці за останніми штатними посадами відповідно до чинного законодавства.

Військовослужбовцям льотно-підйомного складу, які звільнені з льотної роботи на підставі постанови військово-лікарської комісії та які у зв'язку з цим звільняються з військової служби, для обчислення одноразової грошової допомоги включається надбавка за особливі умови служби.

37.7. Військовослужбовцям строкової військової служби та курсантам військових навчальних закладів з числа цивільної молоді, звільненим з військової служби (навчання), грошова допомога виплачується в розмірі восьми посадових окладів, а зазначеним особам із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, - у розмірі 12 посадових окладів.

37.8. Військовослужбовцям, які отримують посадові оклади в підвищених розмірах, одноразова грошова допомога в разі звільнення виплачується з урахуванням підвищених окладів.

37.10. Особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які були призвані на військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, при звільненні зі служби після прийняття рішення про демобілізацію виплачується одноразова грошова допомога в порядку та розмірах, визначених Порядком та умовами виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 460.

П.С.Кстати, с недавних пор и учеба в ВУЗе (если он был гражданский) офицерам для определения количества лет при расчете выплаты этой матпомощи при увольнении тоже добавится в половинном размере!

МВС ПОВІДОМИЛО ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ПРО НАЯВНІСТЬ ПІДСТАВ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ ОСОБАМ, ЯКІ ПРОХОДИЛИ СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ З 01 СІЧНЯ 2018 РОКУ
    Головна
    Ураховуючи широкий суспільний резонанс, пов’язаний з питанням перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон) Міністерство внутрішніх справ повідомляє про таке.

Відповідно до частини третьої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» ліквідаційними комісіями ГУМВС, УМВС України в областях та місті Києві станом на 17 жовтня 2017 року завершено передачу до органів Пенсійного фонду України довідок про розмір грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ (міліції), пенсії яких підлягають перерахунку.

Міністерством внутрішніх справ надано Міністерству соціальної політики та Міністерству фінансів відповідні інформаційно-аналітичні матеріали для проведення фінансово-економічних розрахунків та уточнення потреби в додаткових коштах з метою проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, а також запропоновано здійснити поетапну виплату перерахованих сум пенсії, починаючи з 01.01.2016.

Додатково слід зазначити, що у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» змінилося грошове забезпечення військовослужбовців, що є правовою підставою здійснювати з 1 січня 2018 року перерахунок пенсій.

Керуючись Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45, Міністерством внутрішніх справ повідомлено Пенсійний фонд України про наявність підстав для перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону особам, які проходили службу на посадах в органах внутрішніх справ України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ, Національній гвардії, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Державній прикордонній службі.

П.С. Тут один форумчанин...эээ...мне ведро попкорна задолжал)))

Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права