Показано с 1 по 2 из 2
  1. #1
    Регистрация
    17.12.2010
    Сообщений
    13

    Печаль Регистрация домена UA для неприбыльной организации.



    Добрый день. Мы являемся неприбыльной организацией, юр лицом. Регистрируем логотип без текстовых блоков, просто картинка. Хотели бы зарегистрировать домен в зоне UA и возникает ряд вопросов:
    1. Если название организации, допустим "Мой Теплый Дом", то можем ли мы зарегистрировать tepliydom.ua, tepliydim.ua или нам нужно строго придерживаться moytepliydom.ua согласно статутному названию?
    2. Можем ли мы использовать логотип, как основание для регистрации домена UA и как нам это преподнести регистратору? Они требуют "торговую марку".... не уверен в чем разница, если чесно

    название компании взято случайное и использовано лишь для примера, исключительно в целях сохранения желаемого домена




  2. #2
    Регистрация
    19.07.2008
    Адрес
    Київ
    Сообщений
    378

    По умолчанию

    Порядок реєстрації доменних імен визначається у кожному окремому випадку адміністратором відповідного публічного домену.

    Так, якщо вести мову про національний домен .ua, то порядок реєстрації доменних імен у ньому регулюється Регламентом особливостей реєстрації приватних доменних імен другого рівня в домені .UA (https://hostmaster.ua/policy/?ua), розробленим та затвердженим адміністратором національного домену ТОВ "Хостмайстер".

    Аналізуючи вказаний Регламент, необхідно враховувати, що відповідно до п. 3.9. делегування приватного доменного імені другого рівня в домені .UA відбувається виключно за умови надання реєстрантом Реєстратору, у правовідносинах між якими діє угода на реєстрацію доменного імені, таких документів:
    - для доменного імені, яке повністю, або його компонент другого рівня (до знака ".", але не включаючи цей знак), за написанням співпадає із Знаком, який охороняється на території України відповідно до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків – засвідченої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері інтелектуальної власності, виписки з Офіційного бюлетеня Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, яка підтверджує факт міжнародної реєстрації Знака та факт його правової охорони на території України;
    - для доменного імені, яке повністю, або його компонент другого рівня (до знака ".", але не включаючи цей знак), за написанням співпадає із Знаком, на який центральним органом виконавчої влади, що забезпечує
    формування державної політики у сфері інтелектуальної власності видане свідоцтво України на знак для товарів та послуг – належним чином засвідченої копії такого свідоцтва;
    - в разі, якщо безпосередньо реєстрант приватного доменного імені другого рівня не є власником свідоцтва України на знак для товарів та послуг - засвідченої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує
    формування державної політики у сфері інтелектуальної власності, публікації в офіційному бюлетені відомостей про передачу права власності на Знак або видачу ліцензії на використання Знака.

    Вказані положення Правил були розроблені з метою протидії виникненню спорів між реєстрантами та власниками торгових знаків, а також явищам кіберсквотингу ((англ. cybersquatting) – протизаконна діяльність, що полягає у реєстрації, використанні та пропонуванні до продажу доменного імені із несумлінним наміром отримати прибуток від паразитування на гудвілі або торговельній марці, яка належить іншій особі.

    Тому, Вам потрібно спочатку зареєструвати знак для товарів і послуг з бажаним текстом і лише потім намагатись зареєструвати його в домені другого рівня в межах національного домену.


    Щодо транслітерації кирилічного тексту, то відповідно до п. 3.6. вказаного вище Регламенту латинська транслітерація Знака, який містить символи кирилічного алфавіту, може, на власний вибір реєстранта, здійснюватися згідно:
    - або згідно з таблицею транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 року №55,
    - або згідно чинного міждержавного транслітераційного стандарту ГОСТ 16876 71 (Ст.СЭВ 1362 78),
    - або згідно додаткової таблиці, опублікованої за адресою: http://www.ua/docs/addtable.html,
    - або згідно “Нормативної таблиці для відтворення українських власних назв засобами англійської мови”, затвердженої рішенням №8 української комісії з питань правничої термінології, протокол №2 від 19 квітня 1996 р.,
    - транслітераційної таблиці „УЛ” („Українська Латиниця”), рекомендованої для української мови, затвердженої Держстандартом України 18 жовтня 1995 року та опублікованої за адресою: http://www.ua/docs/UL.html
    "Увагу дрібницям!" М.С. Бокаріус

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •