Показано с 1 по 2 из 2
  1. #1

    По умолчанию Виведення поза штатом



    Доброго времени суток ) Что Это вообще такое "Виведення поза штатом" Чем предусмотрена эта процедура и законна ли она вообще ???




  2. #2
    Регистрация
    29.01.2012
    Адрес
    Киев
    Сообщений
    2,306

    По умолчанию

    Вполне законна. Предусмотрена п.40 "Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС"
    п.40 в) при здійсненні організаційно-штатних заходів особи начальницького складу можуть зараховуватися в розпорядження органу внутрішніх справ на строк не більше 15 діб.
    У виняткових випадках, пов'язаних з особливими обставинами, перебування в розпорядженні органу внутрішніх справ понад 15 діб, але не більше двох місяців, допускається з дозволу Міністра внутрішніх справ. До цього строку не зараховуються періоди перебування в установлених цим Положенням відпустках (крім відпусток по вагітності, родах і догляду за дитиною), на лікуванні (обстеженні) у лікувальних закладах;

    Сотрудника освобождают от должности приказом и тем же приказом могут оставить в распоряжении, определяя его дальнейшую судьбу. Вариантов не много. Или новая должность или увольнение из ОВД по окончании сроков пребывания в распоряжении.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •