Доброго дня!
Виникла наступна ситуація: контрагент продав нам неякісний товар. Цим були нанесені збитки - є письмові підтвердження, можна довести.
Потім на зв'язок він не виходив - ми зв'язались із виробником, він полагодив товар (за гроші звісно ж), а потім взяв на відповідальне зберігання.
Потім була претензія продавцеві, на яку він відопвів - і почались переговори про повернення товару та збитків, що тривали дуже довго. В кінці продавець погодився все повернути нам: і вартість товару,і збитки. Потім пішов назад і сказав, що збитків не буде. І тут треба було б підти в суд, але в моїй дурній голові виник план: забрати кошти за товар, а потім судитись за збитки. Ок, керівництво одобрило.
Після цього підписали договір про відшкодування вартості товару, там все круто - вони повернули гроші,ми - товар. Про відмову від збитків - жодного слова.
І тут Продавець в акті прийому передачі захотів вказати, що претензій у сторін немає. На це ясно що не підходить. Почались сварки безкінечні. Ми їм надіслали свій варіант акту прийому передачі рекомендованим листом. Все як треба там (хіба що дата договору, на який посилаємось у шапці неправильна,але номер і всі умови співпадають. думаю це не суттєво). Всіма правдами неправдами я витяг із них правильних варіант акту прийома передачі із їх печаткою та підписом, що товар вони забрали. Але там була вказана така фраза: сторони претензій щодо технічного стану майна, а також інших зауважень не мають. По суті, це можна трактувати я відмову від збитків.
Тим часом,Продавець забрав товар із складу виробника (де він тривалий час зберігався на відповідальному зберігання, яке в подальшому було розірване). Про це є акт прийому передачі між ними, де вказано, що передано майно, що було нашим по договру таким то.
І тепер виникає ситуація: що робити? по суті, товар переданий,і в нас є акти про це, де є підписи сторін. Але жодного акту із підписом продавця та покупця разом немає.
мені в голову приходять такі варіанти:
1) Зробити договір доручення із виробником, в якого зберігався товар. Таким чином він по дорученню його передав;
2) Просто забити і вважати, що товар переданий і прийнятий,адже є акти від обох сторін.
Можете щось порадити мені як вихід з даної ситуації?
По недосвідченості заварив цю кашу,але не можу придумать як все стабілізувати.