Показано с 1 по 2 из 2
  1. #1

    По умолчанию Выговор за невыход на роботу в личное время(виходной)



    Хотел бы спросить если я нахожусь в смене 1сутка / 3 дома, и меня в мой законный выходной вызывают на работу "за счет личного",тоесть без оплаты... То в случае моего не выхода,по какой либо из причин могу ли я быть наказан дисциплинарным взысканием??? И какая норма выхода засчет личного в месяц ,если такова существует...
    Спасибо




  2. #2
    Регистрация
    14.01.2014
    Сообщений
    450

    По умолчанию

    Стаття 71. Заборона роботи у вихідні дні. Винятковий порядок застосування такої роботи

    Робота у вихідні дні забороняється. Залучення окремих працівників до роботи у ці дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) підприємства, установи, організації і лише у виняткових випадках, що визначаються законодавством і в частині другій цієї статті.

    Залучення окремих працівників до роботи у вихідні дні допускається в таких виняткових випадках:

    1) для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій і негайного усунення їх наслідків;

    2) для відвернення нещасних випадків, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, загибелі або псування майна;

    3) для виконання невідкладних, наперед не передбачених робіт, від негайного виконання яких залежить у дальшому нормальна робота підприємства, установи, організації в цілому або їх окремих підрозділів;

    4) для виконання невідкладних вантажно-розвантажувальних робіт з метою запобігання або усунення простою рухомого складу чи скупчення вантажів у пунктах відправлення і призначення.

    Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •