Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    По умолчанию Перевести кредит у внесок до статутного фонду



    Доброго дня форумчани!

    Виникла така нестандартна ситуація на підприємстві з іноземними інвестиціями, а саме:

    У засновників виникло бажання продати товариство, але рік тому вони надали позику/кредит, яку ми провели через НБУ та обслуговуючий банк.
    Але на даний час ніхто не хоче придбати підприємство з кредитом, тому стало питання, яким чином його закрити/позбутися, враховуючи, що постанова НБУ не дає нам права достроково погасити заборгованість, виникло питання:

    Чи можливо перевести кредит у внесок до статутного капіталу товариства?

    Завчасно дякую за допомогу.




  2. #2

    По умолчанию

    Так, можливо. Такий внесок необхідно правильно прописати в протоколі загальних зборів та статуті, а також правильно провести по бухгалтерії. Не зайвим буде проконсультуватися у реєстратора, оскільки у них до цього питання підходи часто різняться.

  3. #3

    По умолчанию

    А можливо надати схему такої процедури з нормативними документами, які дають такі повноваження засновникам.

  4. #4
    Регистрация
    26.08.2008
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    2,882

    По умолчанию

    учтите ограничения ч. 3 ст. 86 ХК. ч. 3 ст. 13 ЗУ О хозобществах.

    Задающий мудреные вопросы неизбежно получит мудреные ответы. Плутарх

    Мое мнение - это исключительно мое мнение. Решение принимать Вам. И ответственность за последствия таких решений нести Вам. Этим объясняется мое частое невмешательство в дискуссии, навязываемые мне. С уважением, Inhouse_Outlaw

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •