Показано с 1 по 6 из 6

По умолчанию Місцеве самоврядування

Підскажіть будь - ласка на скільки термінів може обиратись сільський голова

Цитата Сообщение от maximys_ Посмотреть сообщение
    Підскажіть будь - ласка на скільки термінів може обиратись сільський голова
    Обмежень поки що немає, так що можна хоч і 10 строків підряд, або тільки обрали .

Якщо я працюю на державній службі і хочу балотуватись на голову сільської ради в мене є якісь обмеження чи можу поєднувати перед виборчу компанію з роботою.

1. Немає зараз такої посади, як "голова сільської ради". Є сільський голова.
    2. При балотуванні обмежень немає, але можуть взяти письмове зобов'язання після обрання залишити державну службу, і якщо оберуть, то поки не звільнитесь - документу про обрання не одержите, відповдно оформитись на посаду голови буде неможливо. Щось подібне було з Черновецьким, який хотів одночасно залишатись і Київським головою, і депутатом ВРУ.
    3. Стаття 58. Гарантії діяльності кандидатів на посаду
    сільського, селищного, міського голови,
    кандидатів у депутати

1. Кандидату на посаду сільського, селищного, міського голови, кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період передвиборної агітації від виконання виробничих або службових обов'язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки".

Так що хочете у відпустку - будь ласка. А якщо хочете працювати, довдеться займатись виборами виключно у вільний час.

добрий вечір! Піскажіть чи має право землеупорядник бути головою зем. комісії?

Цитата Сообщение от Novice Посмотреть сообщение
    добрий вечір! Піскажіть чи має право землеупорядник бути головою зем. комісії?
    Це мабуть дуже поважний землевпорядник. Зазвичай голова комісії - відповідний куратор земельних питань - один із заступників. Теоретично субординація не дозволяє простому землевпоряднику бути головою комісії, хоча все залежить від того які саме питання вирішує зазначена комісія і хто туди ще входить.
    Начните доверять себе, и вы сразу поймёте, как надо жить. Иоганн Гёте

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права