Показано с 1 по 6 из 6
  1. #1
    Регистрация
    15.01.2013
    Сообщений
    22

    По умолчанию Визнання права власності під час ліквідаційної процедури



    Добрий день! Ситуація наступна: відносно державного підприємства відкрита ліквідаційна процедура.
    У підприємства не вистачає коштів для задоволення вимог кредиторів.
    Чи може підприємство подати позов до суду про визнання права власності на відповідне майно?
    Адже при подані позову до суду суддя може застосувати ч. 7 ст. 205 ЦПК України - справу закривають у разі, якщо ліквідовано юр. особу, яка була однією із сторін у справі.
    Якщо можна, то нормативне закріплення.



  2. ®

  3. #2

    По умолчанию

    может.Скорее надо потрудиться обосновать, почему не может.Ликвидационная процедура по банкротству, или без банкротства

  4. #3
    Регистрация
    15.01.2013
    Сообщений
    22

    По умолчанию

    ліквідаційна процедура по банкротству. Чи є судова практика з цього питання?

  5. #4

    По умолчанию

    такое происходит почти в каждом 3-м деле о банкротстве.Я-же говорю, сложнее найти зацепку, почему нет, даже странно, откуда у вас такая мысль появилась

  6. #5
    Регистрация
    15.01.2013
    Сообщений
    22

    По умолчанию

    Мене збиває з думки ч. 7 ст. 205 ЦПК України - справу закривають у разі, якщо ліквідовано юр. особу, яка була однією із сторін у справі...Дякую за відповідь)))



  7. ®

  8. #6

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Юля1989 Посмотреть сообщение
    Добрий день! Ситуація наступна: відносно державного підприємства відкрита ліквідаційна процедура.
    У підприємства не вистачає коштів для задоволення вимог кредиторів.
    Чи може підприємство подати позов до суду про визнання права власності на відповідне майно?
    Адже при подані позову до суду суддя може застосувати ч. 7 ст. 205 ЦПК України - справу закривають у разі, якщо ліквідовано юр. особу, яка була однією із сторін у справі.
    Якщо можна, то нормативне закріплення.


    З державними підприємствами як правило, так і буває, майно є, але не зареєстроване у встановленому порядку, оскільки немає коштів на проведення техінвентаризації, првинних документів про введення в експлуатацію. За чинності старої редакції Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника....." створювалася імітація спору - відмова органу в оформленні. після чого в окремому позовному провадженні визнавалось право власності на майно за ст.392 ЦКУ. Не розумію чому Вас турбує ч. 7 ст. 205 ЦПК України, адже спір буде господарським. Старим "банкрутним" законом не передбачено можливості застосування до державних підприємств ліквідації. До того ж, юридична особа вважається ліквідованою лише з моменту внесення відповідного запису до ЄРДР. За новою редакцією банкрутного закону державні підприємства можливо ліквідувати та позов слухається в межах справи про банкртство. Однак суди всіляко намагаються уникнути нової процедури банкрутства до внесення змін до закону і врегулювання багатьох спірних питань

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •